Půjčka online

Vyberte si půjčku přes internet

V současnosti je docela lehké sjednat si půjčku. Stačí mít PC, notebook, tablet nebo chytrý telefon připojený k internetu a můžete hledat a vybírat. Ovšem je třeba dávat bedlivý pozor, u koho půjčku uzavřete. Podmínky totiž mohou být o dost rozdílné a hrozí nebezpečí, že naletíte podvodníkům. Proto si probereme, jak vybrat tu správnou půjčku, abyste se na hony vyhnuli podvodníkům.

Pozor na dluhovou spirálu

Úvěry od nebankovních společností mají celou řadu výhod, ale bohužel i některá úskalí. Plusem je, že je to obvykle půjčka bez registru. Společnost nezkoumá vaši platební morálku, nenahlíží do registrů dlužníků. Díky tomu je prověřování před uzavřením úvěru velmi rychlé. Zatímco v bankách musíte absolvovat kolečko prověřující vaši bonitu a pokud budete mít záznam v registru dlužníků, úvěr zpravidla nedostanete, v případě nebankovních společností to často není překážkou v získání půjčky. Jakkoli se toto může zdát na první pohled výhodné, je to jenom jedna stránka mince. Pokud už někomu dlužíte a máte nějaké závazky po splatnosti, může se stát, že vám nebudou vaše příjmy stačit na vaše závazky a dostanete se do dluhové pasti. Takže pokud už dluhy máte, pozor na uzavírání dalších půjček. Buďte opatrní.

Příjem nemusíte dokládat

Totéž, co jsme psali v předchozím odstavci o půjčce bez registru, platí i v případě půjčky bez příjmu. Když totiž uzavíráte v bance úvěr a máte příliš nízký příjem, většinou ho nedostanete bez spolužadatele nebo ručitele. U společností, kde příjem uvádět nemusíte, je sice papírování jednodušší, ale zase si můžete vzít na sebe příliš velké sousto a jednoho dne zjistíte, že půjčku prostě nejste schopni splácet. Proto u uzavírání půjček bez příjmu buďte také opatrní. Nesjednávejte si je v případě, že si nejste jisti, zda budete schopni úvěr splatit.

Využijte online srovnávače

Velmi důležité jsou také recenze půjček. Chcete-li si sjednat úvěr přes internet, vyplatí se porovnat pomocí srovnávače podmínky, které nabízejí různé společnosti a teprve potom se rozhodnout. Proto neuzavírejte úvěr u první společnosti, na jejíž reklamu narazíte. Proveďte si porovnání a sami uvidíte. Seriózní srovnávače vám nabídnou parametry, podle kterých vybírat. Jde například o výši půjčky, RPSN, úroky, dále dobu splatnosti atd. Samozřejmě se dozvíte i to, zda u dané půjčky bude společnosti nahlížet do registru, zda potřebuje potvrzení o příjmu, ručitele. Podle všech těchto kritérií pečlivě zvažujte svůj výběr.

Prověřte si firmu na diskusních fórech 

Zjistěte si zároveň o společnosti maximum informací. Prověřte si její historii, finanční zázemí. Platí, že firmy s delší historií a větším stabilnějším zázemím působí mnohem důvěryhodněji, než nedávno vzniklé firmy bez delší minulosti. Stojí za to navštívit různá nezávislá diskusní fóra a přečíst si názory klientů, zda s půjčkou u dané společnosti byli spokojení nebo nikoli. Podstatné jsou ale názory z nezávislých diskusí, které skutečně odrážejí realitu, zkušenosti konkrétních lidí a nejsou zaplacenou reklamou.

Zajímejte se o poplatky a podmínky splatnosti

Řídit byste se měli také podle toho, zda nejsou ve smlouvě nějaké skryté poplatky za sjednání úvěru, za vedení úvěrového účtu, za předčasné splacení půjčky. Ty totiž mohou nakonec úvěr podstatným způsobem prodražit. Dále je důležitá samozřejmě i samotná smlouva. Zajímejte se o podmínky splatnosti, zda je například možné sjednat splátkový kalendář, pokud nebudete schopni splácet, je-li možné prodloužit splatnost a za jakých podmínek. Zda smlouva neobsahuje rozhodčí doložku atd. To vše zásadním způsobem ovlivňuje výhodnost či nevýhodnost úvěru sjednaného přes internet.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

6 komentářů

 1. winniefredwalter@gmail.com'Walter Odpovědět

  Při pohledu na podnikatelský úvěr, osobní půjčky, bydlení, půjčky na auta, studentské půjčky, konsolidace půjček, nezajištěných úvěrů, rizikového kapitálu, atd .. Nebo popíral úvěr od banky nebo dohod jednoho nebo více finančních důvodů. Máte větší pravděpodobnost jeho kreditní řešení! I pastor soukromý věřitel, úvěry společnostem a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Máš zájem? Kontaktujte nás léčit po převodu úvěru do 48 hodin. KONTAKT: (winniefredwalter@gmail.com) (2348107474074)

  Podrobnosti žádosti

  Jméno:
  WhatsApp číslo:
  Datum narození:
  Pohlaví:
  Stát:
  Adresa:
  Umístění
  Stát:
  Stát
  Země:
  Telefon:
  E-mail:
  Účelem kreditní Status:
  Částka půjčky:
  trvání úvěru:
  čistý měsíční příjem.

  Zpátky ke mně co nejdříve s výše uvedenými informacemi
  Pro více informací.
  Doufám, že to slyším od vás.

  Děkuji vám a Bůh vám žehnej,

  pan Walter

 2. zabensky.petr@seznam.cz'Petr Odpovědět

  Jak takhle můžete lidem lhát já vám poslal peníze a vše co jste potřebovali ujistili jste mě že budu mít finance ihned a pořád se nic neděje. Sliby smejdu kteří od poslání peněz už nereaguje. Lidi nevěřte jim už mě taky podvedly. Jsou to šmejdi první chtějí 3500kc pak 1500 a pak 700 pak vám pošlou nějakou animaci že vás úvěr se odesílá kde je nakreslené i95% převodu a pak vám napíšou že poslat dalších 700kc přes western union do Nigérie a půjčku máte do 3 hodin na účtu. Haha nic z toho není pravda dejte si na nee prosím pozor ať nedopadne tě jako ja

 3. zabensky.petr@seznam.cz'Petro Odpovědět

  Jo a psal jsem o Winniefred Walter. Tak pozor na něj. Další kdo podvádí je lucas Brown a Tina moe

 4. garciajsacramento@gmail.com'Garcia J Sacramento Odpovědět

  Jsme křesťanská organizace vytvořená na pomoc lidem, kteří potřebují pomoc, jako je finanční pomoc. Takže pokud procházíte finančními potížemi nebo máte finanční potíže a potřebujete peníze na zahájení podnikání nebo potřebujete půjčku na zaplacení dluhu nebo platbu z vašeho účtu na začátku dobré dohody, nebo se snažíte Získáte půjčky od domácích bank, kontaktujte nás dnes, e-mail: garciajsacramento@gmail.com pro Bibli říká: „Lukáš 11:10 každý, kdo žádá, přijímá, hledá, a kdo klepá, otevře dveře. Nechte tuto příležitost vynechat, protože Ježíš je dnes včera stejný a navždy víc. Prosím to vážně a Bůh se bojí lidí.

 5. heinzmunkel.loanfirm@gmail.com'Heinz Munkel Odpovědět

  Jste v jakékoli finanční krizi? Potřebujete úvěr na refinancování svého domu nebo rozšíření svého podnikání? Potřebujete půjčku k vypořádání naléhavých dluhů a zůstat u jednoho věřitele? Potřebujete platit za zaplacení účtů? atd. Získejte svůj kredit od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS na 3%. Peníze převedené na váš účet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání kreditu, neváhejte nám zaslat žádost e-mailem: heinzemunkel.loanfirm@gmailcom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *