Půjčka Komerční banky

V povědomí lidí je stále to, že bankovní společnosti jsou při vyřizování půjček pomalé. Zapomeňte na toto tvrzení, není pravdivé. V současné době se banky předhání v nabídce výhodných produktů, aby přilákaly co největší počet klientů. Jedním z těchto produktů je i Perfektní půjčka od Komerční banky. Tato rychlá půjčka vás jistě osloví, protože nabízí mnoho výhod. Pojďme se společně podívat na tuto půjčku podrobněji.

Perfektní půjčka a její výhody

Půjčka je určena fyzickým osobám pro osobní účely. Hlavní výhodou Perfektní půjčky je rychlost vyřízení. Banka slibuje vyřízení do 24 hodin pro klienty s předschváleným úvěrovým limitem. Těmto klientům je nabízeno i zřízení úvěru online prostřednictvím moderního internetového bankovnictví MojeBanka. Stejně rychlé je i rozhodnutí o schválení půjčky, což je v situaci, kdy potřebujete finanční pomoc, velmi výhodné. Půjčku si můžete zřídit zcela bez poplatků a zcela bez zajištění.

Výše půjčky a doba splatnosti

Půjčit si můžete od 30 000 Kč až do 600 000 Kč. Půjčka může být jak hotovostní, tak bezhotovostní. Protože se jedná o klasickou bankovní půjčku, doba splatnosti může být až 6 let. Úroková sazba činí 15,9 % p.a. Banka vám umožní rozložit si dobu splácení a vybrat si den, který vám vyhovuje. Splácíte z běžného účtu u této banky. Pokud byste chtěli půjčku splatit předčasně, samozřejmě je to možné, a to bez sankcí. Doporučujeme sjednat si k této půjčce i Pojištění schopnosti splácet. Nikdy nevíte, co se může stát. Tímto produktem si v případě ohrožení splácení úvěru zajistíte rychlou a účinnou finanční pomoc.

Podmínky pro získání půjčky

Podmínky pro získání Perfektní půjčky jsou velice jednoduché. Půjčka je poskytnuta každému, kdo je občanem České republiky, také cizincům s trvalým pobytem v naší zemi či občanům členských zemí EU, kteří zde přechodně nebo trvale pobývají. K žádosti o půjčku potřebujete dva doklady totožnosti – např. občanský průkaz a cestovní pas. Dále budete muset předložit nějaký doklad, kterým prokážete výši příjmu. Nachystejte si buď potvrzení o výši příjmu, nebo daňové přiznání s dokladem o zaplacení daně za poslední zdaňovací období.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.