Půjčka České spořitelny

Potřebujete rychle vyřešit nedostatek financí a hledáte vhodnou půjčku? Určitě si v klidu promyslete, kolik peněz vlastně potřebujete. Ideálním nástrojem je kalkulačka půjček, kde si přesně spočítáte náklady před uzavřením půjčky. Výhodnými půjčkami jsou půjčky ihned, u kterých budete mít peníze ještě tentýž den. Jednu z takových nabízí i Česká spořitelna, vyhlášená bankovní společnost na finančním trhu.

Česká spořitelna je špička na trhu

Česká spořitelna právem patří v ČR mezi elitu v oblasti bankovních služeb. V roce 2009, 2012 a 2013 si vybojovala titul Nejlepší banka v České republice. Za zmínku stojí i titul Banka roku 2013 a Nejdůvěryhodnější banka roku 2013. Tato společnost má mnohaleté zkušenosti. Půjčit si peníze od této zaběhnuté společnosti je jistě velkou výhodou. Česká spořitelna nabízí mnoho produktů. Půjčka České spořitelny patří mezi nejlepší úvěrové produkty na českém trhu, protože nabízí nízkou úrokovou sazbu již od 6,9 % p.a.

Půjčka České spořitelny

Česká spořitelna nabízí svým klientům bezúčelovou půjčku, což znamená, že peníze lze použít na cokoli. Půjčit si můžete v rozmezí od 20 000 Kč do 600 000 Kč. Dobu splatnosti si lze zvolit až na 7 let. Společnost vám nabízí možnost určit si výši splátek a taktéž termín splatnosti. Až 2x ročně si můžete měsíční splátku odložit. Je to jistě velkou výhodou a důkazem, že společnost se snaží maximálně vyjít vstříc svým klientům. Pokud jste stávajícím klientem České spořitelny a výplatu vám zaměstnavatel posílá na účet, nemusíte dokládat potvrzení o příjmu. Další výhodou je jistě i to, že správa úvěru je zdarma. Neváhejte a využijte snadno dostupnou kalkulačku na stránkách České spořitelny. Zde si snadno spočítáte měsíční splátky půjčky.

Jak získat Půjčku u České spořitelny

O Půjčku České spořitelny můžete zažádat dvěma způsoby. Buď si o ni zažádáte online přes internetové bankovnictví, což je rychlý a pohodlný způsob, nebo si sjednáte schůzku na pobočce České spořitelny. V případě žádosti přes Servis 24 odešlete žádost onlinežádost online. Již následující pracovní den budete kontaktováni bankéřem, který si s vámi domluví osobní schůzku, na které už jen podepíšete smlouvu, pokud vám bude půjčka schválena. Peníze můžete dostat v hotovosti již tentýž den přímo na pobočce, nebo vám budou poslány na účet.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.