bez registru

Půjčka Ferratum

Také vaši rodinu zastihla tíživá finanční situace a vy nevíte, jak ji vyřešit? Nezoufejte, máme pro vás řešení. Obraťte se na mezinárodní společnost Ferratum, která nabízí rychlou půjčku bez příjmu. Půjčka u této společnosti je bez rizika. Společnost Ferratum není totiž na finančním trhu žádným nováčkem. Finské půjčky poskytuje již od roku 2005 a za tuto dobu získala spoustu spokojených klientů. Staňte se jimi i vy a vyřešte si co nejdříve špatnou finanční situaci.

Výhody půjčky Ferratum

Půjčka na účet Ferratum je rychlá, peníze obdržíte ihned. Díky svým jasným podmínkám je využívána již spoustou spokojených klientů. Velkou výhodou této půjčky je to, že vám bude poskytnuta bez doložení příjmu. Je tedy otevřená širokému okruhu lidí, kteří takto mohou zíksat peníze. Sjednat ji lze z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře, což vám ušetří čas, který je pro každého z nás tak vzácný.

Výše půjčky a její splatnost

Částka, kterou si můžete půjčit, se pohybuje v rozmezí od 500 Kč do 10 000 Kč. Pokud si žádáte o půjčku poprvé, bude vám poskytnuta částka 500 Kč, 1 000 Kč nebo 2 000 Kč bez poplatku na dobu až 15 dní. Při opakované žádosti můžete dosáhnout až na částku 10 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje od 7 do 45 dní. Je možné si splatnost půjčky prodloužit a to celkem 3x. Prodloužení se samozřejmě neobejde bez poplatků, které ale nejsou nikterak vysoké. Splatnost půjčky je bez úroků, platíte pouze za poskytnutí půjčky.

Jak zažádat o půjčku Ferratum

Půjčku Feratum do výplaty vyřídíte velice snadno prostřednictvím online žádosti, která bude do 10 minut vyřízena. Pokud jste nový klient, po odeslání žádosti vám zavolá pracovník zákaznického servisu kvůli ověření údajů. Při první žádosti vám budou peníze zaslány poštovní poukázkou na vaši adresu. Nevýhodou je delší doba čekání, ale peníze obdržíte do 3 dnů. Při opakované žádosti už nebudete kontaktováni. Peníze vám budou zaslány na váš bankovní účet. Doba připsání peněz záleží na tom, u které banky máte zřízen svůj účet.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *