Změna pohlaví každý rok. V Německu jsou prostě moderní

Transgender

Zdravý rozum se postupně vytrácí a mizí. Bohužel. Situace v Německu je naprosto tristní. Zatímco u nás se řeší sňatky homosexuálních párů, u našich sousedů jsou mnohem dál. Pracuje se na novém zákoně o sebeurčení genderové identity. Ten umožní, aby si lidé mohli změnit pohlaví každým rokem, a to už od pouhých čtrnácti let. Je až neskutečné, co se to vlastně děje. Za nevhodné oslovení dané osoby dostanete pokutu, vzniklý cirkus zřejmě nebude na škodu. To ale určitě není všechno.

Ženy vytvořené z mužů budou v prostorách pouze pro ženy

Tohoto se vcelku oprávněně obávají feministické organizace. Mají strach, že se muži změní na ženy a budou následovně navštěvovat prostory, které jsou určené výhradně ženám. Protesty feministických organizací byly ovšem zamítnuty. Organizace Transgender Europe má totiž k dispozici průzkum, který hovoří o tom, že v jiných zemích je to v pořádku.

Transosoby v ženském sportu? Věčné téma

Výhry transosob v ženském sportu jsou opravdu tristní. Jak se mohou ženy cítit při soupeření s muži, kteří se stali jakousi předlohou pro ženy? Mají pochopitelně úplně jinou muskulaturu a fyzické vlastností. Z ženského sportu se tak stává něco, co se zdravým soupeřením a krásou sportu nemá vůbec nic společného. Přesto tyto osoby startují a německé koalici se to evidentně zdá v pořádku.

V případě války se muži nemohou prohlásit ženou

Tento odstavec je pochopitelně maximálně absurdní. Zatímco nové ženy mohou využívat jakýchkoli ženských záležitostí, tak do války jít pak jako ženy nemohou? Když navíc oslovíte nějakého muže, který se prohlásil ženou, mužským jménem, můžete dostat až 10 000 eur pokuty. Zapomeňte pak na nějaké Stefany nebo Klause. Musíte oslovovat ženy ženskými jmény. Jinak bude zle. Až si říkám, kam se to vlastně můžeme dostat, a tak nějak to nedokážu pochopit. 

Zdroje info: Autor, https://jaroslavcervenka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=803694, https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/gender-trans-nemecko.A230629_090218_zahranicni_safaj?zdroj=otvirak, https://tgeu.org

 Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.