Velká kondomová loupež: Zloděj vzal třicet balení

Zloděj kondomů

Je až neuvěřitelné, jakým směrem se vydává vynalézavost zlodějů. Zatímco v minulosti se spíše vykrádaly rekreační objekty, nyní se řeší spíše dotace, lehce nakloněně zakázky a více ukrytá korupce. Přesto si někteří zloději dokážou najít sortiment, který se jen tak tradičně nekrade. Typickým příkladem budiž i krádež kondomů a dalšího podobného zboží ze sexuální oblasti v Praze.

Krádež za několik tisíc korun

Ač se jednalo o sortiment tohoto typu, škoda nebyla zrovna nejnižší. Počítat bychom ji mohli v řádu několika tisíc korun. Tím pádem už čin nebude vyhodnocen jako přestupek, nýbrž trestný čin. A není se čemu až tolik divit, vždyť zloděj si do prodejny přišel pro poměrně velké množství zboží. Konkrétně si odnesl 30 balení kondomů, 29 lubrikačních gelů, 3 vibrační kroužky a elektrický pilník. Ten si pro jistotu nesl v kalhotách.

Kondomy

Kondomy: Zdroj obrázku Pixabay.com

V nouzové stavu ryze inteligentní nápad

S nějakou shovívavostí zloděj pravděpodobně počítat nemůže. Elegán v sekuriťácké bundě to zrovna dvakrát nepromyslel. Počítat může i s několikaletým nepodmíněným trestem. Vzhledem k tomu, že se vystavil na kameře, je pravděpodobné, že ho někdo pozná již brzy.

Kdo maže, ten jede

I takto se baví lidé pod videem, které bylo zveřejněno na YouTube kanálu Týdeník policie. Ostatně Police ČR prosí veřejnost, aby zloděje v případě, že ho poznává, identifikovala. My vám video nabízíme i pod tímto článkem. Tak uvidíme, jak se věci s kondomovým lapkou budou mít.

Jednání zloděje kondomů: Zdroj videa YouTube kanál Týdeník Policie

Zloděj kondomů: Zdroj náhledového obrázku YouTube kanál Týdeník Policie

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.