Co je akce Poctivcům ½ úroku zpět od TOMMY STACHI?

Hledáte-li společnost, kde vás náležitě odmění za poctivé splácení, pak jste na správné adrese. TOMMY STACHI s.r.o. přišla s novou akcí Poctivcům ½ úroku zpět, díky které můžete získat polovinu všech zaplacených úroků nazpátek. Co musíte pro získání odměny udělat?

Řádně splácejte a odměna je vaše

Splatnost půjčky je rozdělena do půlročních cyklů. Budete-li řádně splácet po všechna tato období, získáte zpět polovinu všech zaplacených úroků. Na odměnu ale nebudete muset čekat do zaplacení poslední splátky, ale získáte ji v postupně se navyšujících částkách každý půlrok! Pokud se stane, že budete mít v některém z cyklů prodlení ve splácení, nezoufejte. Období jsou počítána zvlášť, takže sice odměnu v daném cyklu nedostanete, ale ihned v tom následujícím se můžete polepšit a získat tak opět část úroku zpět. Ale pozor! Začínat budete od výše první odměny, poctivost a vytrvalost se zde proto opravdu vyplácí!

Akce Poctivcům ½ úroku zpět se vztahuje na nově sjednané či refinancované půjčky ve výši 5 000 – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců, a to v období od 1. 2. 2017 do 31. 3. 2017. Nespadají sem VIP půjčky.

Společnost TOMMY STACHI a její Snadná půjčka

TOMMY STACHI s.r.o. je česká společnost působící na trhu spotřebitelských úvěrů již od roku 2004. Jejím produktem je Snadná půjčka, jež má mnoho tváří. Zažádat o ni mohou zaměstnanci, živnostníci, důchodci, ale i ženy na mateřské/rodičovské dovolené. Využít ji lze i v případě, že již máte probíhající úvěr v bance či u jiné společnosti. TOMMY STACHI si zakládá na individuálním přístupu a transparentnosti, proto vždy můžete očekávat řešení Vaší finanční situace přímo na míru, kdy budete předem znát celý splátkový kalendář včetně případných navýšení za pozdní splácení. Výhodou Snadné půjčky je bezúčelnost, tzn. peníze můžete využít na cokoliv. Zažádáte-li si o ní osobně na pobočce, peníze v hotovosti získáte do 20 minut. V případě online sjednání vám smlouvu přiveze kurýr až domů, peníze budou následně převedeny na účet do 24 hodin od jejího podpisu.

Závěrem bychom vám také rádi řekli pár slov o dlouhodobé akci Tisícovka za kámoše. Jak sám název vypovídá, za doporučování kamarádů a známých získáte od společnosti 1 000 Kč za každého, a to za dvou podmínek. S doporučenou osobou, která ještě není v databázi TOMMY STACHI, musí být uzavřena nová smlouva, a zadruhé, musí být zaplacena první splátka z této zápůjčky. Následně je 1 000 Kč vašich!

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.