Šašci v akci? Sedláčková si stěžuje na natáčení a pak ji natáčí kolega
Někteří poslanci a poslankyně dokážou kritizovat věci, které sami dělají. Je to až nechutné a nehorázné. Já to považuju za čisté lhaní jak svým voličům, tak i ostatním lidem. Naposledy jsem se díval na sociálních sítích na video, které se vysílalo v úterý v rámci talk show Xavera Veselého. Motoristka Gabriela Sedláčková si tady vehementně stěžovala na to, že si opoziční poslanci chodí za pult v Poslanecké sněmovně dělat PR videa.
Komedie pro kamery a divadlo
Tak nějak to paní poslankyně nazvala. Kolegové z opozice se dle jejího názoru natáčejí v Poslanecké sněmovně, tvoří vlastní videa a plní sociální sítě. Ona je přitom zřejmě tak pracovitá. Nepochybně se snaží pro naši zemi dělat to nejlepší, co dokáže. Ani nevím, jak mi vlatsně tato poslankyně pomáhá, nicméně musí to být úžasné. Jsem strašně rád, že ji mohu živit ze svých daní, když dva dny nato natáčí její kolega právě ji při projevu v Poslanecké sněmovně.
Sledujte ty šašky! Sedláčková v úterý u Xavera vykládá, jak si opoziční poslanci chodí za pult dělat PR videa a plní si socky a ona je tak pracovitá…
A bum… za dva dny se předvádí ve Sněmovně za pultem, okolo ní lítá Gregor s mobilem a natáčí si videa na IG a na youtube.… pic.twitter.com/DuCrYEUZTd— Jura Háček 🇨🇿🇪🇺🇺🇦 (jirka maso 🙂 (@jura_haczek) March 6, 2026
Za dva dny natáčel Sedláčkovou Gregor
Tuto kritiku Sedláčkové bych bral a mobilní telefony s použitím za tímto účelem bych zakázal podobně jako v některých školách. Proč se ale nechá poslankyně za pouhé dva dny natáčet místopředseda poslaneckého klubu Motoristů sobě Matějem Gregorem, mi fakt hlava nebere. Něco kritizuje a pak to sama dělá. Ať se na mě nezlobí, ale přijde mi to jako ryzí lidská hloupost, nic víc.
Trapnost a ostuda
Mě by zajímalo, zdali si paní Sedláčková vůbec uvědomuje, že je ve vládě. Těžko říct, jejím voličům ale asi takovéto chování nevadí. Opoziční poslanci se nepochybně také chovají tímto trapným způsobem. Sedláčková ale svou kritikou nasadila tomuto hloupému chování korunu, což si asi sama neuvědomuje.
Zdroje info: Autor, X
Gabriela Sedláčková se svými kolegy: Náhledové foto Gabriela Sedláčková/Meta
Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím. Mimo jiné najdete v mých textech i zajímavé názory a komentáře, které pobaví a třeba i poučí.