Zuno půjčka nabízí zajímavé řešení

Kladete si otázku, čím je tato banka tak výjimečná a proč si zrovna u ní sjednat půjčku? Odpověď je velmi jednoduchá. Zuno je model online banky spadající pod Raiffeisen Bank International, která nabízí Rychlou půjčku bez poplatků a vyřízení online. Její výhody i podmínky sjednání najdete v následujícím článku.

Rychlá půjčka od Zuno a její výhody

Jedná se o neúčelovou půjčku, kdy nemusíte sdělovat, na co peníze potřebujete, ale můžete je využít na cokoli. Rychlá půjčka je bez ručitele. Podmínkou však je, že si musíte zřídit účet v Zuno. Zřízení účtu Zuno bude zcela zdarma. Zuno nabízí částky v rozmezí od 7 500 Kč až do výše 50 000 Kč s dobou splatnosti na 6 až 72 měsíců. Poplatky u této banky jsou nulové, a to jak za poskytnutí Rychlé půjčky, tak za její vedení. Banka vám neurčí den splatnosti, ale budete si ho moci sami zvolit, což je jistě velkou výhodou. Slyšeli jste o „splátkových prázdninách“? Právě ty vám nabízí Zuno. Jedná se o to, že si vyberete jeden měsíc v roce, kdy nebudete muset poslat pravidelnou měsíční splátku. Můžete si zřídit i Pojištění splácení pro případ, že se s vámi něco stane a nebudete schopni pravidelně splácet.

Podmínky Rychlé půjčky

Abyste mohli získat Rychlou půjčku, musíte splňovat následující podmínky. Samozřejmě musíte být plnoletí. U osob OSVČ je věková hranice stanovena na 21 let. Jak již bylo zmíněno výše, musíte mít účet o Zuno. Nesmíte mít dluh u jiné banky ani u Zuno. Podmínkou je také výše měsíčního příjmu, který musí být minimálně 6 250Kč. U osob OSVČ bude výše měsíčního příjmu vypočítána jako roční daňový základ, který bude vydělen počtem měsíců v roce. Bohužel, Rychlá půjčka není úplně pro každého. Není schválena studentům, matkám na MD nebo nezaměstnaným.

Rychlá půjčka plus

U Zuno si za poplatek 99 Kč měsíčně můžete sjednat i Rychlou půjčku plus. Bonusem navíc zcela zdarma je pojištění splácení pro případ smrti nebo invalidity. Za rozšíření pojištění pak platíte jen nepatrnou částku. Každý měsíc před termínem splatnosti obdržíte SMS zprávu. S touto půjčkou máte zdarma i to, pokud budete chtít půjčku předčasně splatit a také za změnu smluvních podmínek nic neplatíte.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.