Fajn půjčka

Fair Credit Fajn půjčka

Potřebujete-li peníze ihned na ruku a opravdu rychle, navíc si chcete půjčit od seriózní společnosti, je právě tento článek o společnosti Fair Credit International, SE, a její FajnPůjčce právě pro vás.

Společnost Fair Credit International, SE

Společnost Fair Credit International, SE, je českou společností. Tato seriózní společnost se na finančním trhu zapsala jako silný a odpovědný poskytovatel drobných nebankovních půjček. Díky výbornému managementu s mnohaletými zkušenostmi se společnosti v krátkém čase podařilo oslovit mnoho klientů. Orientuje se především na potřeby klientů, kterým nabízí svůj produkt – FajnPůjčku. Zatím nabízí pouze tuto půjčku ve dvou variantách – jako hotovostní či bezhotovostní.

FajnPůjčka – její výhody

Společnost Fair Credit International, SE, nabízí půjčku v rozmezí od 4 000 do 50 000 Kč. Stačí pouze vyplnit online formulář. Po jeho odeslání vás kontaktuje obchodní zástupce, se kterým si dojednáte osobní schůzku přímo u vás doma. Na této schůzce již dostanete informace o podmínkách půjčky. Pomůže vám vyplnit žádost, a pokud bude tato kladně vyřízena, podepíšete rovnou smlouvu. Současně vám předá požadovaný finanční obnos. Vyřízení je rychlé a z pohodlí domova. Navíc u této půjčky nemusíte mít ručitele a peníze můžete použít na cokoli. U FajnPůjčky vás nepřekvapí žádné skryté poplatky.

Splácení půjčky

Částku, kterou vám stanoví obchodní zástupce, budete splácet po celou dobu půjčky v týdenním režimu. Dobu splatnosti si můžete vybrat na dobu 43 až 58 týdnů. Pro přehled vám bude vystaven splátkový kalendář, ale můžete svoji půjčku kontrolovat i přes web. Splátky bude vybírat obchodní zástupce, se kterým jste uzavřeli smlouvu. Každému z nás se může stát, že nebude moci splácet, protože se dostane do finančních problémů. S takovou situací počítá i společnost Fair Credit International, SE,. Stačí tuto skutečnost sdělit obchodnímu zástupci, který společně s manažerem společnosti navrhne takové řešení, které bude přijatelné jak pro vás, tak pro společnost poskytující půjčku. Navíc nebudete platit žádné sankční poplatky.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *