Fair Credit Fajn půjčka

Fajn půjčka

Potřebujete-li peníze ihned na ruku a opravdu rychle, navíc si chcete půjčit od seriózní společnosti, je právě tento článek o společnosti Fair Credit International, SE, a její FajnPůjčce právě pro vás.

Společnost Fair Credit International, SE

Společnost Fair Credit International, SE, je českou společností. Tato seriózní společnost se na finančním trhu zapsala jako silný a odpovědný poskytovatel drobných nebankovních půjček. Díky výbornému managementu s mnohaletými zkušenostmi se společnosti v krátkém čase podařilo oslovit mnoho klientů. Orientuje se především na potřeby klientů, kterým nabízí svůj produkt – FajnPůjčku. Zatím nabízí pouze tuto půjčku ve dvou variantách – jako hotovostní či bezhotovostní.

FajnPůjčka – její výhody

Společnost Fair Credit International, SE, nabízí půjčku v rozmezí od 4 000 do 50 000 Kč. Stačí pouze vyplnit online formulář. Po jeho odeslání vás kontaktuje obchodní zástupce, se kterým si dojednáte osobní schůzku přímo u vás doma. Na této schůzce již dostanete informace o podmínkách půjčky. Pomůže vám vyplnit žádost, a pokud bude tato kladně vyřízena, podepíšete rovnou smlouvu. Současně vám předá požadovaný finanční obnos. Vyřízení je rychlé a z pohodlí domova. Navíc u této půjčky nemusíte mít ručitele a peníze můžete použít na cokoli. U FajnPůjčky vás nepřekvapí žádné skryté poplatky.

Splácení půjčky

Částku, kterou vám stanoví obchodní zástupce, budete splácet po celou dobu půjčky v týdenním režimu. Dobu splatnosti si můžete vybrat na dobu 43 až 58 týdnů. Pro přehled vám bude vystaven splátkový kalendář, ale můžete svoji půjčku kontrolovat i přes web. Splátky bude vybírat obchodní zástupce, se kterým jste uzavřeli smlouvu. Každému z nás se může stát, že nebude moci splácet, protože se dostane do finančních problémů. S takovou situací počítá i společnost Fair Credit International, SE,. Stačí tuto skutečnost sdělit obchodnímu zástupci, který společně s manažerem společnosti navrhne takové řešení, které bude přijatelné jak pro vás, tak pro společnost poskytující půjčku. Navíc nebudete platit žádné sankční poplatky.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.