Půjčka Home Credit

Znáte ji z reklam v televizi, kde vystupují postavičky peněz. Ano, řeč je o společnosti Home Credit. Tato společnost nabízí pestrou škálu úvěrových produktů. Nabízí účelové i neúčelové úvěry, hotovostní půjčky, kreditní a úvěrové karty, máte díky ní možnost nakupovat na splátky. Zajímavým a lákavým produktem této stabilní společnosti je neúčelová půjčka. Pojďme se na ni podívat podrobněji.

Výhody Home Credit půjčky

Výhodou Home Credit půjčky je fakt, že si ji sjednáte z pohodlí vašeho domova. Zřízení půjčky je zdarma, což při špatné finanční situaci jistě oceníte. Nepřekvapí vás žádné poplatky za předčasné splacení. Velkou výhodu spatřujeme v tom, že si můžete měnit výši splátky a až čtyřikrát si ji můžete odložit. Při sjednání půjčky není vyžadován ručitel ani zástava. Pokud by se stalo, že budete nespokojeni, můžete půjčku do měsíce splatit bez jakýchkoli poplatků.

Parametry půjčky

Nebankovní půjčku společnost poskytuje v částkách od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Délku splatnosti si můžete vybrat v rozmezí od minimálně 12 do maximálně 84 měsíců. Měsíční splátka obsahuje poplatek za vedení účtu 69 Kč, což za rok činí 828 Kč. Úroková sazba se pohybuje od 13,29 %. Nemusíte nikomu sdělovat, na co peníze potřebujete, můžete si za ně pořídit cokoli, po čem právě toužíte nebo potřebujete. Půjčka od Home Credit je zárukou spokojenosti, protože přistupuje ke každému klientovi individuálně. K půjčce máte možnost sjednat si pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Sjednání půjčky

Jak již bylo řečeno, půjčku si sjednáte z pohodlí domova prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Dále už jen čekáte na vyřízení. Délka schválení nepřesáhne 3 dny. Půjčku na účet obdržíte poté, co vám bude schválena. Abyste si mohli půjčku sjednat, musíte být občanem České republiky, kterému je více než 18 let a být řádně zaměstnáni, protože k vyřízení budete potřebovat také potvrzení zaměstnavatele. Samozřejmostí jsou dva doklady totožnosti a bankovní účet.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.