Stavební spoření s Liškou

Na sjednání stavebního spoření není nikdy pozdě, hodí se v každém věku a je prakticky pro každého. Ať už si chcete jen spořit, nebo si chcete sjednat úvěr ze stavebního spoření, Liška stavební spoření je produktem právě pro vás. Přečtěte si, jaké výhody vám právě toto stavební spoření přináší.

ČMSS Liška

Českomoravská stavební spořitelna neboli Liška, jak ji lidé začali nazývat podle loga chytré lišky, je dlouhodobě vyhledávanou stavební spořitelnou. Takto oblíbená je díky své široké nabídce produktů, kvalitnímu poradenskému týmu a dostupnosti svých poboček. Hlavní sídlo této společnosti je v Praze. ČMSS vlastní ČSOB, která je jednou z nejvýznamnějších českých bank a dále největší německá stavební spořitelna Bausparkasse Schwäbisch Hall AG.

Výhody Stavební spořitelny Liška

Českomoravská stavební spořitelna má pro vás zajímavé produkty, a to od stavebního spoření a financování bydlení, kde máte možnost zvolit si ze dvou variant (Variant a Garant), až po potřeby domácností. U stavebního spoření máte možnost získat státní podporu až do výše 2 000 Kč a výhodně zhodnotit uložené finanční produkty. Velkou výhodou je to, že ČMSS je silná společnost, která funguje již od roku 1993. Má mnoho specializovaných poradců, kteří vám velmi ochotně pomohou při výběru vhodného produktu. Dále máte možnost využít Internet banking mojeLiška.

Spoření s Liškou

Spořit s  Liškou můžete ve dvou variantách neboli tarifech. Můžete pouze výhodně spořit v tarifu Variant nebo Garant, kde si navíc můžete vzít úvěr ze stavebního spoření. Nárok na úvěr si vytváříte svými vklady na stavebním spoření. Jako u každého spoření i zde můžete získat až 2 000 Kč státní podpory za rok. O své úspory se nemusíte obávat, jsou uloženy u silné společnosti. U stavebního spoření získáte garantované úrokové sazby. Stav svých financí na účtu můžete u stavebního spoření kontrolovat prostřednictvím internetového bankovnictví mojeLiška, jehož zřízení a také užívání je velice jednoduché. Aplikaci MojeLiška přihlášení najdete na internetové adrese www.mojeliska.cz.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.