Hypotéka

Stavební spoření bez poplatku online

Nabídka stavebního spoření je i v současné době přes skutečnost, že státní podpora byla minimalizována, poměrně velká. Spolehnout se můžete na celou řadu různých společností schopných nabídnout výhodné podmínky. V našem článku se bude řešit stavební spoření bez vstupního poplatku. V minulosti se jednalo o zcela běžnou záležitost, kterou nabízely určité společnosti v rámci cenových akcí. Dnes bohužel stavební spoření bez poplatků nenabízí žádná ze společností, nicméně na některé další výhody upozorníme rádi. Ušetřit se ve skutečnosti při uzavření smlouvy online dá opravdu hodně peněz.

Když výhody neexistují

Mnohé online podoby stavebního spoření jsou typické i tím, že nenabízejí fakticky žádné výhody. Pokud se rozhodnete pro stavební spoření s liškou, můžete se připravit na to, že online forma vám žádné ovoce nepřinese. Bohužel se podobně chová i Modrá pyramida. Vše se uzavírá pouze tím způsobem, že se s vámi dohodne konkrétní zástupce té či oné pojišťovny. Jedná se tedy nakonec o standardní uzavření.

Raiffeisen i Buřinka s výhodami

U Raiffeisen stavební spořitelny se setkáme s velkorysejším přístupem. Uzavření smlouvy je zde zadarmo, nicméně počítat budete muset s některými poměrně nepříjemnými omezeními. Smlouva může mít cílovou částku pouze 50, 100, 150 anebo 200 000 korun. Stavební spořitelna České spořitelny, tedy Buřinka, zpoplatnila kompletně veškeré smlouvy uzavřené přes internet částkou 495 korun. Je v podstatě plně jedno, jak bude vysoká celková cílová částka. Tedy ve dvou případech, a to 150 nebo 300 000 korun.

Wüstenrot a spoření bez omezení

Zajímavé podmínky nabízí Wüstenrot stavební spořitelna. Ta nemá u online smluv žádná omezení, co se týká cílové částky. Sleva na poplatku se odvíjí od konkrétního tarifu daného spoření. Wüstenrot nabídne fakticky dvě základní podoby spořicí je úročená jedním procentem. Druhá varianta úvěrová je úročena 0,1 %.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *