Internetbanka GE Money přímé bankovnictví

Společnost GE Money Bank se řadí mezí nejznámější a z pohledu celkového počtu klientů nejúspěšnější bankovní společnosti světa. Není se čemu divit, jelikož velké množství finančních produktů a celkový komplexní servis, který má tato banka na velmi vysoké úrovni, nalákají každým rokem neskutečné množství lidí. Jedním z velkých lákadel této společnosti je také GE Money Bank internet banka. Moderní internetoví bankovnictví této společnosti nabídne maximální komfort při obsluze jakéhokoli účtu. Podívejme se tedy na jeho možnosti mnohem podrobněji.

Expresní komunikace

Díky zmiňovanému internetovému bankovnictví můžete pohodlně ovládat hned několik účtu najednou z jednoho jediného prostředí. Jedná se především o běžné bankovní konto, na němž mohou být trvalé příkazy, souhlasy s inkasem a další standardní záležitosti. Dále budete ovládat spořicí účet, či devízové a úvěrové konto. Zapomenout nemůžeme ani na kreditní kartu. Obsluha probíhá pohodlně přes počítač, mobilní telefon, tablet či jiné chytré zařízení.

Obsluha na jedničku

Zadání platebních příkazů a mnohé další služby jsou neskutečně přehledné, jednoduché a rychlé. Pokud potřebujete pouze překontrolovat zůstatek, vystačí vám k tomu jen několik málo kliků či doteků v případě smartphonů a tabletů. Bez problémů si velmi rychle prohlédnete i historii transakcí a spousty dalších služeb.

Bezpečnost a minimální cena

Samozřejmostí je u služby GE Money internet banka maximální bezpečnost. Celý účet je zabezpečen pomocí nejnovějších technologií, které není možné prolomit. O peníze tak v žádném případě vinou bankovního domu nemůžete přijít. Vynikající je i fakt, že poplatky za transakce budou zcela minimální a vy budete mít jistotu, že nepřeplatíte navíc vůbec nic. V každém případě se aktivace tohoto internetového bankovnictví vyplatí.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.