Video youtube

Jak vydělat peníze na youtube

Jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších webů současnosti je bezesporu youtube. Právě tady můžete najít neskutečné množství videí týkajících se různé tematiky. Spousta lidí sem chodí především za zábavou a mnohdy také za ponaučením. Typické jsou například návody na hraní na různé nástroje a podobně. Youtube se ale může stát skvělým prostředníkem pro vaše výdělky. Nevěříte? Přesvědčíme vás o tom v následujících řádcích.

Nejprve vytvořte video

V první řadě je nezbytné vytvořit kvalitní video. Právě z tohoto procesu má spousta lidí velké obavy, což určitě není na místě. Zvládne to totiž úplně každý člověk. Využít při tom můžete hned několik programů jako Camstudio anebo některé jiné. Klidně se dá vytvořit i jednoduchá prezentace v programu Microsoft PowerPoint. Zajímavý je i program Animoto. Záleží zkrátka na vás, který si vyberete. Vyplníte krátký titulek, tagy. Optimální je zaměřit se na nejvyhledávanější tematiku.

Výdělek na youtube

Pokud budete chtít vydělávat na youtube, měli byste vložit do popisku daného videa aktivní odkaz. Může se jednat odkaz přímo na vaše internetové stránky, affiliate odkaz na některého prodejce anebo můžete klidně místo pro odkaz někomu prodat. Zpeněžení tedy není vůbec žádný problém. Jinak se také můžete stát partnerem Googlu a získávat peníze z jednotlivých prokliků na vaše video. Google vám umožní vytvoření svého vlastního účtu.

Video nahrajte i jinam

Pokud se ptáte jak vydělat ještě víc, odpověď bude velmi jednoduchá. Stačí pouze video z youtube nahrát i na některé další webové stránky anebo na weby typu Stream či Vimeo. Díky tomu vaše videa získají mnohem vyšší sledovanost, která logicky povede i ke zvýšeným ziskům, což pro vás bud optimální záležitost. Vydělávat se tak pravidelně na vlastních videích dají klidně i tisíce korun měsíčně.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

3 komentáře

 1. Toronym Odpovědět

  Zdravím, nedaří se mi najít informaci, zdali mohu na yt když už jsem partner a vydělávám zdali mohu pod video, nebo do videa, nebo dop poznámek atd, prostě jestli takto mohu přidat odkaz a získávat takto lidi ? Jestli to není náhodou zakázané popř. za jakých podmínek. Nějak nemůžu pochopit nápovědu yt ani se mi nedaří na toto najít odpověď, někde sem mám takový pocit v nápovědě zahlédl něco o varování a zákazu strkat do videa vlastní reklamu. Dost by jste mi pomohl. Jste učitel na základní škole, to bych si teda netroufl, záleží na tom jak a co učíte, nevím zdali jste si vědom co to ta vyuka vlastně je… je to cílené zaplňování hlavy dítětěte složitýma zbytečnostma, nucené upírání rozvoje. Z dítěte to má za cíl vytvořit poslušného průměrného otroka který se má bez otázek po škole zařadit do davu a držet hubu a krok.. jste na zásadní pozici, máte možnost nezměnit a nerozhodovat o životech ale o budoucnosti neboť to co děcka učíme to je naše budoucnost, i jejich, už teď co jsme jim připravili je peklo, pokud si nové generace nenaučí důležité fakta… mno si řeknete že mi hrabe, prostě vím že nechcete přijít o práci, ale já bych zkrátka musel děckám říct pravdu jak to co se děje, to by nerado slyšelo vedení a všichni okolo, nejspíš by jste letěl.. ale jde tu pravdu sdělit nepřímo, způsobem který někdy v budoucnu donutí člověka k zamyšlení a pomůže mu pochopit.. Nebýt jednoho učitele, který dokonce neřekl nic moc, a i to mi zachránilo život a díky tomu tady teď jsem, díky tomu vy si z toho možná něco vezmete, díky tomu vyroste nadčasová generace těch díky kterých se změní svět k lepšímu. Efekt motýlích křídel je jednoznačně realným a častým defakto neustálým úkazem. Fakt to takhle funguje, nejsem ani ten nějaký pandulák esoterický co bysi ulítal na blbostech, ovšem nejsem ani zabedněnec… abych zavrhoval něco o čem vím kulové. Tohle je návod na nejefektivnější cestu do reality. Může to znít povrchně ale nemyslím to tak když řeknu že děláte chybu když jakkoli zapochybujete a mávnete nad tím rukou, a přít se že to co jsem napsal není pravda, zásadně důležitá. Nemá smysl, nepsal a netvrdil bych nikdy něco co bych neměl skrz na skrz ověřené a pochopené. Takže nezbývá než se alespoň zamyslet, neboť ve výsledku rozhoduje o dobru nejen svém ale i mém a všech okolo.. takže buď se zamyslíte, nebo zavrhnete.A pokud netušíte co to žvaním, tak to pusťte z hlavy a prosím poraďte co víte o těch odkazech a propagací pomocí vkládání odkazů ke svému obsahu na yt. Díky a mějte se..

  1. Radek Štěpán Autor příspěvku Odpovědět

   Dobrý den,
   děkuji za reakci.
   Využil bych reklamy v rámci Google AdSense, kterou bych vložil přímo do videa.
   Návod určitě najdete právě u Google AdSense.
   Mějte se!
   Radek Štěpán

 2. sisien Odpovědět

  zdravím na youtube v analytics mi ukazuje výdělej cca 90dolarů jak tyto peníze od youtube získám hledal sem všude možně pročetl youtube a nevím prosil bych o radu .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *