Nejznámější nebankovní půjčky pro problémové klienty

Většina žadatelů o půjčky spadá do skupiny bonitních klientů, kteří jsou schopni půjčit si peníze u banky a pohodlně je splácet. Mnozí lidé ale finanční prostředky potřebují také, nicméně banky jim nepůjčí kvůli tomu, že jejich jméno figuruje v registru dlužníků anebo mají nějaké jiné problémy finančního charakteru, které jim znemožňují uspět u bank se žádostí o úvěr. Problémoví klienti, jak je možné tyto žadatele o úvěr s nízkou bonitou nazvat, mohou jít se svou žádostí k některé z nebankovních společností.

Kde si půjčují klienti s mírnými problémy

Nezaplatili jste svůj měsíční paušál za elektřinu aneb za některé další poskytované služby a potřebujete půjčku? Pokud ano, měli byste se poohlédnout po některých půjčkách, které jsou poskytovány lidem s takovýmito mírnými problémy. Když bychom měli doporučit půjčku, tak se vyplatí klasické nebankovní úvěry například u společností Home Credit, Provident či Cetelem. Všechny tyto společnosti považují takovéto minimální dluhy za banalitu a neberou je v potaz při schvalování úvěru.

Klienti s většími potížemi splácet

Jestliže nad vámi visí riziko exekuce, pak máte mnohem větší potíže, které je zapotřebí co nejrychleji a nejefektivněji řešit. Stoprocentně se ale nevzdávejte, jelikož na trhu je možné najít i nebankovní půjčky pro problémové klienty, kterým hrozí obstavení jejich majetku. Naším tipem je například společnost Acema Credit, která půjčí i v této nezáviděníhodné situaci. Půjčit si u této společnosti můžete až 5 000 000 korun.

Půjčky pro nezaměstnané jsou reálné

Půjčit si v současné době mohou klidně i lidé, kteří momentálně nemají žádné zaměstnání. U nich jsou reálné hlavně půjčky se zástavou nemovitosti anebo některé další typy mikropůjček. Když vám banka nepůjčí, můžete tímto způsobem nabýt poměrně rychle hotovost, kterou pak budete moci použít dle vlastní libosti.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.