Hypotéka

Hypotéka Klasik u Raiffeisen Bank

Potřebujete-li momentálně bydlet v novém či rekonstruovat, s největší pravděpodobností se neobejdete bez hypotéky. Poskytovatelů úvěrů na bydlení je velké množství, a tak se v následujícím textu budeme soustředit na hypotéku Raiffeisen Bank. Tato společnost nabízí pozoruhodnou hypotéku, která se vyznačuje velkým množstvím skvělých vlastností. Pokusme se tedy podívat na tuto hypotéku mnohem podrobněji a poukažme si na veškeré její klady. O tom, že je jich hodně, se stoprocentně přesvědčíme.

Základní charakteristika hypotéky

V první řadě je třeba předeslat, že hypotéku lze vyřídit online do pouhých 2 minut. Pokud tedy potřebujete bydlet expresně, stojí za to se na ni soustředit. Co se týká celkové finanční sumy, již můžete získat, tak ta se pohybuje od 300 000 do 20 000 000 korun. Půjčit si přitom můžete jakoukoli sumu ve zmiňovaném rozmezí. Celková splatnost hypotéky je stanovena od 60 do 360 měsíců. Vše se logicky odvíjí od celkového čerpání finančních prostředků. /roková sazba začíná na velmi výhodných 4,69 %.

Hlavní výhody hypotéky

Hypotéka od Raiffeisen Bank je výhodná hlavně v možnosti volby celkové délky fixace úrokové sazby. Podobně jako i u ostatních bankovních společností můžete volit různě dlouhou dobu. Klasiku představuje 5 let, nicméně může se jednat i o mnohem kratší časový okamžik. Poplatky spojené s hypotékou jsou minimální a jsou transparentní, takže přesně uvidíte, zač platíte. Úvěr přitom můžete čerpat postupně i jednorázově.

Peníze využijte dle libosti

Peníze z hypotéky budete moci využít dle vaší libosti. Klasikou je samozřejmě stavba nového domu, ale klidně mohou jít i na koupi nemovitosti v zahraničí nebo na financování rekreačních objektů. Zapomenout nelze ani na družstevní byty a jiné typy bydlení. Financování je zkrátka ryze na vaší zralé úvaze.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *