ERA hypotéka jako sázka na jistotu

Era hypotéka se řadí mezi nejznámější produkty svého druhu, a pokud i vy chcete momentálně financovat vaše nové bydlení či rekonstrukci stávajícího, tak klidně můžete všechno řešit právě tímto způsobem. Rozhodně není od věci zjistit si o tomto typu hypotéky větší množství informací, které vám mohou pomoct při rozhodování se, jestli se jedná o ten optimální produkt, který momentálně hledáte.

Charakteristika Era hypotéky

Era hypotéka bez doložení příjmu je výhodná především v tom, že nabízí velmi rychlé vyřízení do pouhých několika minut. Pokud se tedy chcete do stavby pustit co nejdříve, zcela jistě vám bude vyhovovat a bez větších potíží jí budete moci využít. Uzavření smlouvy probíhá i online, což je výhodné pro všechny, kdo to mají daleko na některou z poboček. Maximální finanční výše tohoto hypotečního úvěru sahá až na 10 000 000 korun. Splatnost je v maximu stanovena na 360 měsíců. Výhodná je mimo jiné také úroková sazba začínající na velmi příjemných 2, 19 %.

Výhody Era hypotéky

Hlavní výhodou této hypotéky je fakt, že k jejímu vyřízení nemusíte nikam chodit. To už ostatně bylo zdůrazněno. Zapomenout nemůžeme ani na expresní ocenění stávajícího bytu nebo domu, který má fungovat jako zástava v případě podpisu smlouvy o hypotečním úvěru. Nemovitost bude logicky také pojištěna, a to nejvhodnějším možným způsobem. Úrokové sazby u této hypotéky jsou garantovány poskytovatelem.

Variabilní využití hypotéky

Era hypotéka se fakticky hodí na cokoli, co momentálně potřebujete financovat. Primárně je logicky určena zejména na investice do nové stavby nebo do rekonstrukce stávajících objektů, nicméně peníze nejsou vázány vyloženě na stavební činnost, takže je pouze a jedině na vás samotných, jak se k celému investičnímu postupu postavíte. Budete-li investovat do bydlení, určitě se vám vyplatí i Era hypotéka kalkulačka, kde si vše spočítáte.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *