Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu se stala v poslední době velmi žádanou, protože ji mohou získat i ti, kterým by dříve byla žádost o půjčku zamítnuta. Jak nezaměstnaným, tak i matkám na mateřské dovolené, studentům či důchodcům se díky této půjčce otevírají nové možnosti, protože i oni jsou schopni půjčku splácet. V každém případě se musíte poohlédnout po nebankovní společnosti, protože v bance takovou půjčku nedostanete.

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu je tedy dostupná širokému okruhu žadatelů. Sjednat si ji mohou všichni ti, kterým bude tato půjčka schválena, respektive budou společností označeni za úvěruschopné. Nebankovní půjčku bez doložení příjmu můžete vyřídit online prostřednictvím online formuláře. Některé půjčky je možné sjednat i prostřednictvím SMS zprávy. Výši finanční částky si určujete sami, stejně tak dobu splatnosti v závislosti na vaší schopnosti splácet. Většinou jsou tyto půjčky bezúčelové, takže nemusíte dokládat, na co peníze využijete. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je ideální v případě, že potřebujete získat rychle určitý finanční obnos.

Výhody nebankovních půjček bez příjmu

Výhodou je jistě to, že se jedná o online půjčku bez doložení příjmu, o kterou můžete požádat z pohodlí vašeho domova. Není zatížena zbytečnou administrativou a šetří vám čas. Průběh vyřízení půjčky je velmi rychlý, stejně tak dodání peněz na váš bankovní účet případně v hotovosti. Půjčku bez potvrzení o příjmu můžete získat i vy, kteří jste uvedeni v registru dlužníků. Většina nebankovních společností nabízí půjčku bez nahlížení do registru, bez ručení nemovitostí do zástavy či ručitele.

Tesco půjčka

Tesco půjčka od obchodního řetězce Tesco je poměrně novým produktem. Bohužel Tesco půjčku bez doložení příjmu nedostanete. Doklad o výši vašeho příjmu je požadován. Přestože by vás Tesco půjčka zaujala, můžete si ji sjednat jak na pobočce, tak online. Na webu si lehce v kalkulačce můžete spočítat, jaká by byla vaše měsíční splátka i s úroky. Peníze vám vyplatí jak na váš bankovní účet, tak i v hotovosti u České pošty. Tesco půjčka určitě není podvod, protože za ní stojí silná společnost Home Credit.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.