Ferratum přihlášení není složité

Firma Ferratum je poskytovatelem krátkodobých půjček finského charakteru. Je velmi známá a v poslední době je jejich Rychlá SMS půjčka využívána mnoha klienty. Na základě kladných hodnocení klientů lze říci, že společnost Ferratum patří mezi ověřené a solidní poskytovatele krátkodobých půjček.

Půjčky Ferratum

Společnost Ferratum je nebankovních společnost, u které si můžete půjčit peníze. Poskytuje krátkodobé půjčky do několika tisíc, které lze sjednat online na internetu prostřednictvím formuláře anebo SMS zprávou. Půjčka, kterou si sjednáte u Ferratum, je nazývána jako Rychlá SMS půjčka Ferratum. Částka, kterou si lze vypůjčit, se pohybuje od 500 Kč do 10 000 Kč. Splatit půjčku můžete za 14, 21 nebo 30 dní. Žádáte-li si poprvé, máte nárok pouze na 2 000Kč. Na vyšší částku dosáhnete při opakované žádosti.

Jak získat Ferratum půjčku online

Požádat o Ferratum půjčku můžete dvěma způsoby, a to vyplněním online formuláře, nebo zasláním SMS zprávy. Obojí je velmi jednoduché a peníze můžete získat ve velmi krátkém čase. Nyní si podrobněji vysvětlíme online žádost o půjčku. V první řadě si vyberte částku a dobu splatnosti. Následně klikněte na tlačítko „Získat půjčku“, poté musíte vyplnit žádost o půjčku. Do 10 minut vám na váš mobilní telefon přijde SMS zpráva, zda byla vaše žádost o půjčku schválena či nikoliv. Po zaslání částky na váš bankovní účet, nebo poštovní poukázkou (v případě první žádosti) vám budou odeslány fakturační údaje o splacení půjčky. Již v žádosti si zvolíte, zda je chcete poslat na e-mail nebo SMS zprávou.

Ferratum –  přihlášení na účet

Do zákaznického účtu Ferratum se snadno jako stálý klient přihlásíte na internetových stránkách společnosti poskytující tyto rychlé půjčky finského charakteru. Vždy musíte zadat své rodné číslo a PIN kód, který vám bude zaslán v SMS zprávě poté, co si požádáte o půjčku. Přes tento zákaznický účet si můžete požádat o další půjčku. Jako stálý klient máte možnost použít body z bonusového programu. Pokud by se vám stalo, že byste ztratili PIN k přihlášení do online účtu, stačí kliknout na „Požadavek na nový PIN Kód“. Zde vyplníte rodné číslo a následně vám bude nový PIN kód zaslán prostřednictvím SMS zprávy.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.