Vybíráme nebankovní úvěry

Velká část lidí má sice pravidelný příjem a je schopna tvořit si finanční rezervy, ale jsou mezi námi i tací, kteří pravidelně nevydělávají, nebo dokonce příjem nemají vůbec. Pro ně je pak velmi těžké odložit si bokem alespoň malou část peněz. Když potom musí uhradit nenadálé finanční výdaje, bohužel nemají „kam sáhnout“. Právě pro ně jsou tu oblíbené a velmi využívané nebankovní půjčky.

Co jsou nebankovní půjčky či úvěry

Nebankovní půjčku či úvěr získáte od společnosti, která se řadí do nebankovního sektoru. Tento typ půjčky volí čím dál více lidí, protože půjčka je velmi snadno dostupná a získáte ji bez zbytečného papírování. Částky se u těchto půjček pohybují od několika set korun po několik tisíc. Vždy záleží na společnosti nabízející půjčku. Hlavní výhodou této půjčky je rychlost, s jakou ji sjednáte a následně rychlost obdržené částky buď na bankovní účet, nebo přímo na ruku. Peníze můžete u některých typů půjček obdržet již do 24 hodin.

Nebankovní půjčka bez registru a doložení příjmu

Velmi žádaná je nebankovní půjčka bez registru. O tuto půjčku si mohou zažádat především ti, kteří mají „vroubek“ u některé z bankovní společnosti. I přestože jste vedeni v registru dlužníků, je velká pravděpodobnost, že vám některá z nebankovních společností půjčku či úvěr schválí. Většina nebankovních společností totiž do registru dlužníků nenahlíží, ale výše půjčky či úvěru nebude vysoká. Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je také velmi oblíbená. Získat ji mohou ti, co mají nízký nebo žádný trvalý příjem, maminky na mateřské dovolené, důchodci, ale i studenti. Prostě a jednoduše opravdu všichni, protože nemusíte dokládat výši příjmu.

Nebankovní půjčka ihned

Nebankovní půjčka ihned má velkou výhodu v tom, že doba vyřízení je kratší než 24 hodin. Jedná se tedy o rychlou půjčku, kdy můžete mít peníze na účtu během několika hodin od schválení půjčky. Nevýhodou jsou však vyšší úroky. Jednou z variant této půjčky je i Půjčka ihned na ruku Brno, která nabízí možnost zejména brněnským občanům získat velmi rychle peníze na ruku. Všechny tyto nebankovní půjčky sjednáte na internetu prostřednictvím online formuláře, některé lze sjednat i SMS zprávou.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.