Dlužníci Cetelem mají různé možnosti

Společnost Cetelem, silná a stabilní nebankovní společnost, je již 15 let významným poskytovatelem klasických úvěrových produktů, účelových i neúčelových osobních půjček. Nabízí také kreditní karty, různé typy pojištění a produkty určené k financování motorových vozidel. Plánujete-li si vzít úvěr od Cetelem, podívejte se, jaké máte možnosti a co vás v případě nedodržení závazků čeká.

Možnosti dlužníků Cetelem

Produkty společnosti Cetelem jsou dostupné široké veřejnosti. Zásadou společnosti je zodpovědný přístup k poskytování úvěrů. Provádí základní posouzení potenciálních klientů o nabízené půjčky, čímž snižují riziko schopnosti dostát klientovým závazkům. Cetelem je členem sdružení SOLUS, má tedy přístup do databáze dlužníků. Všichni Cetelem dlužníci jsou automaticky zavedeni do registru SOLUS. V případě, že jste se dostali do situace, že nemůžete splácet, stačí se obrátit na Poradenské centrum. Zde vám bude nabídnuto nejlepší řešení, což může být například odložení splátky, úprava splátkového kalendáře nebo konsolidace půjček. Čím dříve se na poradenské centrum obrátíte, tím si zvýšíte šanci na snazší řešení vaší situace.

Cetelem půjčka

Osobní půjčku Cetelem si můžete vzít na cokoliv, nové či ojeté auto, na pořízení nového nábytku, na rekonstrukci nebo na koupi nemovitosti. Pokud máte více půjček, díky Konsolidaci Cetelem můžete ušetřit na splátkách současných půjček a sjednotit je do jedné. Nejrychlejší způsob sjednání Osobní půjčky je online. Parametry půjčky, tedy její výši, měsíční splátku a dobu splatnosti, si nastavíte v Cetelem kalkulačce podle svých finančních možností. Další možností sjednání půjčky je přímo na pobočce nebo telefonicky.

Kreditní karta Cetelem

Cetelem karta je standardní kreditní karta. Díky ní můžete mít okamžitý přístup jak k placení, tak k hotovosti. Jedná se o platební kartu s revolvingovým úvěrem, který můžete splácet postupně. Současně také můžete čerpat finance až do stanoveného limitu. Kreditní kartu nabízí společnost jako v podstatě bezúročnou půjčku nebo půjčku bez navýšení, kde máte přesně vymezenou dobu na splátky bez navýšení.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.