Konsolidace Home Credit

Chcete-li využít pro řešení svých finančních problémů společnost Home Credit, přečtěte si pozorně všechny dostupné informace uvedené na webových stránkách této společnosti. Home Credit konsolidace půjček je pro klienty, kteří budou dlouhodobě spolupracovat s touto společností, proto by měli být dostatečně informováni.

Home Credit a.s.

Společnost Home Credit a.s., která byla založena v roce 1997, se dříve zaměřovala na poskytování splátkového prodeje a spotřebitelského financování ve formě leasingu. Později začala společnost nabízet svým klientům také a úvěrové karty, hotovostní úvěry a půjčky Home Credit. Dnes již nabízí společnost Home Cerdit širokou nabídku úvěrových produktů. Oblíbeným produktem této společnosti jsou bezpochyby nákupy na splátky různých produktů, zboží či služeb, které můžete provádět v rozsáhlé síti obchodních partnerů této společnosti, jež nesou název Partner Home Credit. Jedná se jak o kamenné obchody, tak o e-shopy.

Půjčka Home Credit

Home Credit půjčky jsou poskytovány několika způsoby. Nejoblíbenější je Home Credit půjčka online, jistě pro svou rychlost. Další možností, jak si sjednáte online půjčku, je Home Credit půjčka po telefonu, nebo si můžete zažádat o vámi zvolenou půjčku přímo na pobočce Home Credit. Tyto jsou dostupné na mnoha místech České republiky. Pro jakékoliv informace můžete použít Home Credit bezplatnou linku.

Home Credit konsolidace

Produktem Spojení půjček je u Home Credit myšlena konsolidace, tedy sloučení více půjček do jedné. Splácet budete míň a kratší dobu. U produktu Spojení půjček nemáte bohužel k dispozici kalkulačku. Chcete-li vědět více informací, vyplňte formulář, který najdete na stránkách Home Credit, anebo si zavolejte na bezplatnou linku. Půjčky vám sloučí ve výši 30 000 až 300 000 Kč. Konsolidace půjček je zcela zdarma, neplatíte žádné poplatky za vyřízení nové půjčky, zdarma je i vedení a předčasné splacení půjčky. Pro sjednání musíte mít dva doklady totožnosti, údaje k současným půjčkám, které si přejete sloučit. Potřebovat budete také údaje o zaměstnavateli, kopii posledního výpisu z běžného účtu a potvrzení o výši příjmu.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.