Internetové bankovnictví GE Money Bank

GE Money Bank nabízí svým klientům internetové bankovnictví, pomocí něhož můžete ovládat běžný, spořicí, devizový, úvěrový účet, ale také kreditní karty. V sekci GE Money Bank lidé naleznete přehledně informace o všech produktech a také o internetovém a mobilním bankovnictví.

GE Money Bank internet

Internetové bankovnictví GE Money vám nabízí několik výhod. V první řadě je to opravdu rychlý přístup k vašim financím, které máte na svém účtu. Internetové bankovnictví neznamená jen ovládání účtu přes počítač, ale také přes mobilní telefon. Obsluha internetového bankovnictví je velice jednoduchá, pohodlná a bezpečná, protože všechny bankovní operace potvrzujete buď podpisovým certifikátem, nebo mobilním klíčem. Další výhodou je jistě to, že poplatky u internetového bankovnictví jsou daleko nižší než na pobočce. Mobilní verzi Internet Banky můžete snadno použít ve webových prohlížečích v případě, že vlastníte jeden z chytrých telefonů.

Internetové bankovnictví GE Money Bank

Vaše finance můžete ovládat prostřednictvím služby GE Money Manager, což je soubor několika užitečných nástrojů. Díky této službě budete mít velmi dobrý přehled o pohybu financí na svém účtu, respektive kontrolu nad svými příjmy a výdaji. Své příjmy a výdaje si máte možnost roztřídit podle kategorií, a navíc se vám informace zobrazí v grafech a tabulkách, které jsou opravdu přehledné. Elektronický výpis – eVýpis je stejný jako papírový, ale získáte jej dříve a ušetříte za poplatky. Stáhnout si jej můžete ve formátech pdf, xml a ABO. Prostřednictvím PayU v Internet Bance můžete také platit online za zboží a služby v eShopech. Kód banky GE Money je 0600.

Bankomaty GE Money Bank

GE Money Bank disponuje širokou sítí bankomatů, které slouží k mnoha službám. Prostřednictvím bankomatu můžete vybírat hotovost, zadávat jednorázové příkazy k úhradě, zjišťovat zůstatek, měnit PIN ke kreditní kartě a navýšit si úvěrový rámec karty. Bankomat vás také upozorní, že se blíží konec platnosti vaší platební karty. Můžete si na bankomatu také požádat o půjčku. Vybrané bankomaty vám umožní vložit si hotovost v české měně na vlastní účet, která vám na něj bude okamžitě připsána.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.