Cofidis

Cofidis půjčky nezklamou

Hledáte nebankovní společnost, u které si budete moci vzít půjčku? Pravdou je, že nebankovních společností je mnoho a vybrat si mezi nimi je mnohdy velmi obtížné. Jednou z nich je společnost Cofidis, kterou vám společně s její půjčkou představíme.

Společnost Cofidis

Mezinárodní nebankovní společnost Cofidis, která nabízí online půjčky a další spotřebitelské úvěry, se pohybuje na českém finančním trhu již od roku 2004. Mezi nebankovními společnostmi zaujímá přední místo, a to díky produktům, které nabízí. U této společnosti si můžete sjednat klasický či revolvingový úvěr, získat kreditní kartu Cofidis nebo můžete využít prodej na splátky v prodejnách obchodních partnerů této společnosti. Chtěli bychom vám představit Půjčku Cofidis, kterou si můžete u této společnosti sjednat. Ostatně Cofidis recenze zobrazují hodně kladně.

Půjčka Cofidis – její parametry a výhody

Tato půjčka má jednu velkou výhodu. Tím, že splácíte, si vlastně obnovujete úvěrovou rezervu. Pokud si budete potřebovat znovu vypůjčit, bude to možné bez opětovného vyřizování formalit. Společnost nabízí částky v rozmezí od 20 000 Kč do 90 000 Kč. Sami si vyberete, částku, kterou momentálně potřebujete, měsíční splátku i délku splácení, která se pohybuje od 12 do 84 měsíců. Kdykoliv během splácení můžete zaplatit vyšší splátku či půjčku předčasně splatit bez poplatku navíc. U této společnosti vás nepřekvapí žádné skryté poplatky. Můžete využít kalkulačku a přesně víte, kolik zaplatíte. Sjednání a vedení úvěru je zcela zdarma. Můžete si také sjednat pojištění úvěru v případě neschopnosti splácet.

Jak nabízí Cofidis sjednání půjčky

Zažádat o půjčku Cofidis není vůbec složité. Vyplňte online formulář Cofidis a odešlete žádost. Ta bude ihned vyhodnocena. V případě kladného vyřízení si můžete vybrat možnost, jak chcete obdržet smlouvu. Na výběr máte ze tří možností – emailem, poštou, nebo si ji sami vytisknete. Společně se smlouvou musíte poslat i kopie dvou dokladů totožnosti, kopii měsíčního výpisu z bankovního účtu a potvrzení o výši příjmu. Poté, co zašlete podepsanou smlouvu se všemi ostatními požadovanými dokumenty, obdržíte peníze do 48 hodin na váš účet.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *