Spoření

Nejvýhodnější stavební spoření

Stavební spoření zná snad každý člověk. Někteří ho již sjednané mají, jiní stále tápou a vybírají, které by bylo nejvýhodnější. Chcete-li si zajistit budoucnost, doporučujeme stavební spoření od Lišky.

Spoření s Liškou a výhody tohoto stavebního spoření

Jistě jste už slyšeli o tomto stavebním spoření. Je snad nejznámější a hodí se prakticky pro každého. Liška uspokojí ty z vás, kteří chcete výhodně spořit, ale také ty, kteří chcete úvěr ze stavebního spoření. S Liškou máte efektivní zhodnocení vkladu až 5,1 % ročně. Samozřejmě získáváte nárok na státní podporu až 2 000 Kč ročně. Můžete si zvolit délku spoření a vaše peníze jsou pojištěny.

Zhodnocení finančních prostředků

U Lišky si můžete vybrat ze tří programů. Prvním je program Pravidelné spoření v tarifu Variant, který se vyplatí zejména těm z vás, kteří chcete spořit v pravidelných měsíčních částkách. Podrobněji o tomto programu viz níže. Druhým programem je Flexibilní spoření v tarifu Variant, což je pro ty z vás, kteří nebudete pravidelně spořit každý měsíc. Základní roční úroková sazba je 1,5 % a roční výnos z vkladů až 1,65 %. Pokud máte možnost uložit jednorázově vyšší finanční vklad, pak je právě pro vás třetí program, Bonusový vklad od lišky v tarifu Variant, tou nejlepší volbou. Roční úroková sazba činí 1,5 % a můžete získat i bonus ve výši až 1,1 % z částky, kterou vložíte.

Program Pravidelné spoření v tarifu Variant

Pokud si vyberete Pravidelné spoření, závazné se pro vás stává podpisem smlouvy. Při tomto spoření můžete navíc získat i úrokový bonus. Jeho výše je závislá na délce spoření. Základní roční úroková sazba činí 1,5 % a roční výnos z vkladů až 2,25 %. Roční zhodnocení vkladů u tohoto programu může činit až 5,1 % ročně (již se státní podporou). Podmínkou je, jak již bylo řečeno, pravidelný měsíční vklad ve výši minimálně 0,5 % z cílové částky. Budete-li měsíčně vkládat 2 000 Kč, tuto podmínku taktéž splníte. Můžete si zvolit dobu spoření, která je minimálně na 4, 6 nebo 9 let.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *