Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu je na finančním trhu stále více žádaná. Není divu. V dnešní době, kdy je velká nezaměstnanost, není každý schopen doložit svůj příjem. Půjčka bez doložení příjmu je ideální pro nezaměstnané, nebo i pro ženy na mateřské dovolené a důchodce. V  neposlední řadě bývá velmi často poskytována i studentům. Takovou půjčku nabízí i společnost MoneyNow.

Výhody půjčky MoneyNOW

Velkou výhodou je to, že víte, od koho si půjčíte finance. Česká společnost MoneyNow je součástí finanční skupiny DollarFinancial Group, Inc. Je důvěryhodná a žadatelům nabízí podporu po telefonu. Je poskytovatelem krátkodobých půjček. Výhodou je rychlost, s jakou získáte požadovaný finanční obnos. Půjčku lze sjednat online, ale i prostřednictvím SMS zprávy. Nemusíte zastavovat majetek, nepotřebujete potvrzení o příjmu.

Výše půjčky a doba splatnosti

Chcete-li si zažádat o půjčku u společnosti MoneyNow, stačí si vybrat požadovanou výši půjčky a dobu splácení. Vše si lehce spočítáte prostřednictvím online kalkulačky na webových stránkách. Při první žádosti o půjčku si můžete půjčit od 500 Kč do 4 500 Kč. V případě, že první půjčku splatíte bez potíží, o další si můžete zažádat s tím, že částka se vám navýší až na 6 000 Kč. Při třetí žádosti si lze půjčit až 8 000 Kč. Tak se postupně dostanete až na nejvyšší částku, která činí 10 000 Kč. Doba, na kterou si tuto nejvýhodnější půjčku sjednáte, je 15 nebo 30 dní.

Rychlá smlouva o půjčce

Sjednat si půjčku MoneyNow je snadné. Musíte vyplnit online formulář, kde uvedete své kontaktní údaje a následně ho odešlete. Jestli vám byla půjčka schválena, se dozvíte během několika vteřin. Následně žádost ověříte SMS kódem a odešlete 1 Kč pro ověření bankovního spojení. Poté vám bude do hodiny zaslán požadovaný finanční obnos na váš bankovní účet.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.