Zonky půjčka

Zonky půjčka: Jaká ve skutečnosti je?

Už jste slyšeli o Zonky půjčce? Nejspíše ano. Jedná se o P2P platformu, kterou uvedla na trh společnost Home Credit. Jejím hlavním posláním je spojit dvě velké skupiny lidí, a to ty majetné ochotné investovat a naopak lidi potřebující finanční injekci. Fakticky se jedná o jakousi obdobu bankovních domů, kam lidé vkládají peníze, ale také si je půjčují. Tady je ale celý proces řešen napřímo, což má své nesporné výhody. I proto u Zonky není zapotřebí hledat spousty finančních produktů. Prostě buď investujete, nebo si půjčujete!

P2P půjčování má spousty pozitiv

Aktuálně si prostřednictvím Zonky půjčilo více než 19 000 zájemců. Jen pro představu, jde o objem peněz v řádu 2,7 miliardy korun. Nebankovní půjčování tedy zaznamenalo v této podobě velký úspěch. Není se ani čemu divit, jelikož je levné, maximálně průhledné a vše se obejde bez zbytečně velké administrativy, jež tradičně zejména bankovní půjčky zatěžuje a odlákává lidi. Jinak jsou Zonky půjčky dostupné skoro všem zájemcům, což se také o bankovních a mnohých nebankovních úvěrech říct nedá. Vždyť u Zonky půjčí i lidem, jež jsou aktuálně v insolvenci.

Hlavní důvody pro realizaci Zonky půjčky

Důvodů pro Zonky půjčku by se našlo hned několik. Určitě se vyplatí zejména pro, že:

–          nabídne od 20 000 až po 500 000 korun,

–          poptávku zadáte za pouhých 10 minut,

–          půjčí vám na cokoliv,

–          vše se obejde bez ručení,

–          peníze budete mít do pouhých 2 dnů,

–          půjčku splatíte bez problémů předčasně zcela zdarma.

Investice se Zonky

Určitě nelze zapomenout ani na druhou stranu Zonky, tedy investování. Určitě stojí minimálně za vyzkoušení, jelikož výnos činí solidních 6,03 %. Aktuálně do Zonky půjčky investuje přes 16 000 lidí. Proinvestována byla již suma 2,1 miliardy korun. Velkou předností této investice je zhodnocení i minimální sumy, a to klidně kolem 200 korun.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *