Vyplatí se jako správce financí Home Credit

Společnost Home Credit patří mezi nejznámější hráče na tuzemském finančním poli a její služby se orientují hned do několika oblastí. Klasiku představují zejména nákupy na splátky, jejichž je tato společnost zprostředkovatelem. Zapomenout bychom neměli ani na nebankovní půjčky Home Credit, jež jsou také do značné míry výhodné. Půjčit si můžete až 150 000 korun na cokoli dle vlastní libosti. Následující text se bude ovšem týkat Správce financí Home Credit. Představíme si tuto aplikaci se vším všudy a poukážeme na její charakteristiky.

Komunikace online jako nezbytnost

Home Credit Správce financí je v podstatě moderní bankovnictvím, které je určeno pro všechny klienty této společnosti. Díky ní budete mít přehled o svých finančních prostředcích anebo o produktech Home Credit 24 hodin denně, a to 7 dní v týdnu. Pokud si tedy třeba vezmete úvěr u Home Creditu, budete fakticky kdykoli vědět, jak na tom budete a jestli splácení probíhá tak, jak by skutečně mělo. Jediným kliknutím si tak zjistíte úplně všechno.

Spravování karet a konsolidace

Vynikající je především správa karet prostřednictvím této aplikace. Veškeré vaše karty tak budete mít pod jednou střechou. Vědět budete o všech transakcích i díky možnosti využití aplikace ve vašem mobilním telefonu. Klidně si tak budete moci užívat přehledu vždy, když to budete potřebovat. Patří k tomu i konsolidace půjček, o níž získáte také dostatek informací.

Nastavení limitů a další možnosti

Díky správci financí si budete moci nastavit veškeré pravidelné platby typu trvalých příkazů anebo jednorázových plateb. Vynikající je i nastavení kontokorentu a ostatních limitů, která vás nebudou omezovat, ale pomohou vám naopak v tom, že budete platit přesně tolik, kolik budete potřebovat. Ovládání je ryze intuitivní a zvládne jej úplně každý, kdo jej vyzkouší.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.