Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Lidé, kteří žádají v bance o úvěr, často nemají úspěch. Banky mají totiž dost přísná pravidla pro poskytování úvěru. Vyžadují mimo jiné i doložení příjmu, což je pro spoustu z vás velký problém. Přestože u klasické bankovní půjčky nejste úspěšní, máte možnost využít produkty v podobě nebankovní půjčky.

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Na našem finančním trhu jsou stále žádané půjčky bez potvrzení příjmu. Pro sjednání úvěru s vyšší částkou se většinou jedná o úvěry s ručením majetku. Je to proto, že poskytovatel se snaží tímto ručením eliminovat nebezpečí, které vychází z toho, že od klienta nepožaduje potvrzení o výši příjmu. U těchto půjček nejsou jednotné podmínky, ale je třeba dodržet všechny zákonem stanovené principy. Oblíbené jsou zejména proto, že spousta žadatelů nechce výši svého příjmu sdělovat, popřípadě ani nemůže, jelikož jsou nezaměstnaní a trvalý příjem nemají.

Půjčky s částečným potvrzením příjmu

Rychlá půjčka bez potvrzení příjmu bývá zpravidla o něco dražší, než pokud potvrzení dokládáte, ale i tak je pro mnohé z vás tou jedinou možností, jak získat požadovaný finanční obnos. Přestože je půjčka bez potvrzení příjmu dražší, je stále velmi vyhledávaná a oblíbená. Variantou k půjčkám bez prokazování příjmu je půjčka, kde dokládáte pouze ten nejmenší výdělek, a to v jakékoliv podobě. Doložit tak můžete třeba i dohodu o provedení práce. I u této varianty půjčky je možné vše zkombinovat tak, abyste jako zákazníci byli spokojeni a současně byl spokojen i poskytovatel.

Další druhy půjček

Na trhu existují i další druhy půjček. Zmínit můžeme půjčku pro zaměstnané, která je nabízenaosobám, jež jsou ve stálém zaměstnaneckém poměru. Předpokladem pro její získání je předložení potvrzení mzdy od zaměstnavatele. Rozšířené jsou také půjčky pro ženy na MD, které mají nižší úrok, ale ne až tak moc jako půjčky pro zaměstnané. Půjčky pro osoby v důchodu jsou charakteristické tím, že se u nich bere ohled na věk klienta, od kterého se odvíjí jak maximální doba splatnosti, tak i maximální výše půjčky.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.