Vybíráme výhodný úvěr ze stavebního spoření

Stavební spoření

Někteří lidí si zakládají stavební spoření proto, aby získali výhodný úvěr ze stavebního spoření, který využijí k financování bytových potřeb. Peníze tedy mohou použít na koupi nového bydlení či rekonstrukci toho starého.

Co je úvěr ze stavebního spoření

Společnosti vám za výhodných úrokových podmínek půjčí určitý finanční obnos. Musíte splňovat následující podmínky: musíte naspořit určitou finanční částku, dosáhnout stanovené výše parametrů hodnocení a v neposlední řadě musíte spořit minimálně dva roky. Úvěr ze stavebního spoření vám bude poskytnut maximálně ve výši rozdílu mezi cílovou částkou a zůstatkem, který máte na účtu stavebního spoření v okamžiku, kdy vám bude úvěr poskytnut.

Úvěr ze stavebního spoření od Lišky

Úvěr ze stavebního spoření od Lišky můžete použít na modernizaci nebo rekonstrukci domu či bytu. Peníze můžete použít taktéž k financování nemovitosti. Úvěr mohou využít ti z vás, kteří si spoří na smlouvu o stavebním spoření minimálně dva roky. Dále musíte mít naspořeno 40-45 % z cílové částky. Jakmile podepíšete smlouvu o Stavebním spoření od Lišky, hned znáte úrokovou sazbu, která je pevná po celou dobu splácení a pohybuje se již od 2,95 %. ČMMS poskytuje úvěr bez zajištění až do výše 500 000 Kč. Zpracování žádosti a samotné poskytnutí úvěru je zcela zdarma. Úvěr můžete kdykoliv bez sankcí předčasně splatit.

Úvěr ze stavebního spoření od České spořitelny

Úvěr ze stavebního spoření můžete použít obdobně jako u předchozího úvěru ze stavebního spoření. Úvěr ze stavebního spoření od Buřinky bude poskytnut vám, kteří jste si sjednali spoření s Buřinkou a máte ho minimálně dva roky. Musíte mít naspořeno alespoň 40 % z cílové částky. Česká spořitelna poskytuje úvěr až 800 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Úroková sazba je pevná po celou dobu splácení, kterou si můžete zvolit až na dobu 13 let. K tomuto úvěru si můžete sjednat výhodné pojištění schopnosti splácet úvěr. Vyřízení úvěru je také zcela zdarma.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.