Vyberte si tu správnou nebankovní půjčku

Zvolit si ten správný nebankovní úvěr při možnostech půjček, které máte dnes k dispozici, není jednoduché, Reklamy mnohých poskytovatelů jsou natolik masivní, že často ovlivní veřejné mínění a někteří lidé si berou půjčku bez jakýchkoli relevantních informací, které by k ní měli k dispozici. Přitom si lze o většině úvěrů do detailů přečíst vše, co budete potřebovat nejen k jejich získání, ale i k pohodovému splácení. Naše tipy na výhodné nebankovní půjčky jsou tedy následující.

Cool Credit zajistí rychlé peníze

Vynikající možnosti rychlých půjček nabízí Cool Credit. Získat díky této půjčce můžete klidně od 1000 až po 10 000 korun. Splácet budete ryze individuálně podle vašich potřeb, a to od 1 do 30 dní. Doba splatnosti je tedy značně variabilní. Úroková sazba je srozumitelně stanovena na 19%. Peníze získáte bez jakéhokoli ručitele a vyřízení žádosti probíhá v online formě.

Až 25 000 korun se Zaimo půjčkou

Jestliže vám bude stačit v maximu 25 000 korun, pak jsou vynikající půjčky od společnosti Zaimo. Výše úvěru začíná přitom na 1 000 korunách. Nízká je i úroková sazba, a to pouze 8%. Podmínky kladené na žadatele jsou u každého úplně totožné a zaručené je i férové jednání poskytovatele. Peníze obdržíte převodem na vaše bankovní konto.

Hodně diskutované půjčky Kredito24

Docela masivní reklamní kampaně rozjely půjčky Kredito24. Jedná se o úvěry, které jsou typické především maximální rychlosti svého pořízení. Děje se tak nejčastěji do pouhých 2 minut. Celková výše potenciální půjčené částky činí 12 500 korun. Splatnost je přitom stanovena v maximu na 30 dnů. Jedná se o prověřeného poskytovatele půjček, který je schopen opravdu maximálně flexibilního a férového jednání. Díky této půjčce již nezaplatíte vůbec žádné poplatky navíc a ušetříte tak dost peněz.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.