Naše tipy na nebankovní půjčky

Pokud potřebujete rychle peníze, můžete se obrátit na celou řadu nebankovních společností, které jsou schopny za velmi výhodných podmínek poskytnout optimální úvěr. Rozhodně není problém najít si přesně takovou, která vám bude maximálně vyhovovat a poskytne dostatečnou hotovost třeba před výplatou, kdy finanční prostředky každý z nás potřebuje nejvíce. Podívejme se na tři zajímavé tipy na nebankovní půjčky, které vám předložíme přehledně v následujících řádcích.

Půjčka Home Credit nabídne až 150 000 korun

Jestliže potřebujete vyšší finanční sumu, pak se můžete spolehnout na půjčku Home Credit. Ta nabízí hotovost od 10 000 až po 150 000 korun. Je tak ryze na vás, pro jakou částku se rozhodnete. Doba splatnosti je zde stanovena od 12 do 84 měsíců. Výhodná je i úroková sazba, kterou se půjčka Home Credit vyznačuje. Ta začíná na velmi příjemných 13, 21%. Garantováno je i vrácení poloviny úroků. Vše se navíc obejde i bez ručitele. Úplně zdarma je i předčasné splacení.

Peníze od Tommy Stachi

Zajímavé alternativy půjčky nabízí i společnost Tommy Stachi. Její půjčky se obejdou bez poplatků a jejich vyřízení je expresní. Vyřízeny jsou velmi rychle a peníze dostanete do pouhých 20 minut. Vše si navíc vyřídíte z pohodlí vlastního domova od počítače připojeného k internetu. Doba splatnosti může být u této půjčky stanovena až na 24 měsíců.

Půjčky u Profi Credit

Hodně dobrou volbou jsou úvěru u Profi Credit. Tato společnost dokáže nabídnout možnosti splácení v rozmezí od 12 do 48 měsíců. Výše půjčky může činit až 166 000 korun, což je již solidní suma. Půjčit si může úplně každý a využití finančních prostředků je také na něm. Jedná se totiž o ryze neúčelovou půjčku. Profesionální přístup a flexibilita jsou vlastnosti, kterými tato půjčka bezesporu disponuje a stojí za to ji využít.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.