Vrchol trapnosti: Babiš zveřejnil video, kde připravuje domácí nutellu

Babiš

Srovnávání cen německého a tuzemského balení nutelly premiérem Petrem Fialou bylo více než trapné. Tento fakt nepochybně nelze popřít, nicméně nyní se premiéra snaží překonat jeho předchůdce Andrej Babiš. Natočil video, ve kterém připravuje domácí nutellu. Až neskutečné, jak zbytečné rýpání si expremiér zase dovolil a k čemu vlastně takovéto trapně vyznívající video natočil.

Účel videa neznámý

Vždyť sám premiér už se zostudil tak, že není třeba dalších invektiv. Nebo ano? Sám Babiš u vaření vypadá pochopitelně velmi nepřirozeně a já osobně bych mu nevěřil ani nos mezi očima. Holt, žádný Pohlreich nebo Punčochář či jiné persony, z něj nebudou. Jediným účelem natočení onoho videa je opětovné ztrapnění premiéra, které je ale víceméně naprosto zbytečné.

Uživatelé sítě X reagují po svém

Aby taky ne. Někteří fotografují pečivo z Penamu, konkrétně špičky, které se chlubí ještě větší porcí náplně. Té je ale minimum. Uživatel také fotografoval plesnivé tvarohové buchty pocházející ze stejné firmy. Jiní uživatelé vtipně píší o tom, že Babiš dává návod na to, jak si vyrobit cigarety z čokoládového zajíce a podobně. Jeden uživatel si dal dokonce tu práci, že vypsal cenu surovin použitých na onu domácí nutellu. Tak pak vyšla výrazně dráž než originál prodávající se v tuzemských supermarketech.

Politický bizár se vším všudy

Má toto budoucí kandidát na premiéra naší země zapotřebí? Preference jeho strany jsou aktuálně nejlepší. Ztrapňovat se tímto způsobem je naprosto zbytečné. Opět se tady ukazuje, jak bizarní je naše politická scéna a k čemu všemu se politici vůbec dokážou snížit. Takovéto PR by nejspíše nevymyslel ani Marek Prchal. Také on by se u něčeho takového zřejmě červenal. To už i PR akce s karavanem byla lepší. 

Zdroje info: Autor, sociální síť X, https://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=139481&lang=cs&design=default&archive=actual&listtype=tiles  

Andrej Babiš: Náhledové foto Andrej Babiš/ sociální síť X

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.