hypoteční kalkulačka

Virtuální trvalý pobyt se vyplatí

Trvalý pobyt je pro každého člověka velmi důležitý. I díky němu může fungovat v zaměstnání anebo jej využívá při jednání s úřady. To samé pochopitelně platí i pro soukromé společnosti, které si díky kvalitnímu sídlu dokážou zvýšit svou prestiž. V neposlední řadě by měli mít trvalou adresu i cizinci. V každém případě se pro všechny zmiňované skupiny lidí trvalý pobyt musí stát samozřejmostí. Vynikající řešení jim nabízí virtuální trvalý pobyt. Podívejme se tedy na jeho možnosti mnohem podrobněji.

Virtuální pobyt pro občany ČR

Poměrně výhodnou variantou je virtuální pobyt pro občany České republiky. Ti ho mohou ocenit zejména v případě, že chtějí mít adresu třeba v některém z velkoměst. Optimální je pochopitelně hlavně Praha. Mimopražští žadatelé se mohou bez problémů obrátit na virtualnitrvalypobyt.cz a virtuální trvalý pobyt si zde zařídit. Požádat o něj mohou klidně i osoby, na něž se vztahuje exekuce. Ochrání se tak před případnou situací, kdy by neměly kde bydlet. Příjem a přeposílání pošty jsou pochopitelně samozřejmostí.

Trvalý pobyt pro cizince

Cizinci, kteří žijí legálně na území České republiky, si dozajista potřebují také najít kvalitní trvalé bydliště. Virtuální varianta je pro ně doslova jako stvořená. Poskytnutí trvalého bydliště pro cizince ze zemí Evropské unie anebo mimo ni je ve virtuální podobě naprosto skvělé. Policie České republiky, respektive její cizinecké oddělení, tak může konkrétnímu cizinci udělit souhlas k trvalému pobytu v České republice.

Ochrana soukromí pro fyzické osoby

Velmi důležité může být pro mnohé z nás střežení vlastního soukromí. Pokud třeba společník anebo jednatel firmy nechce, aby jeho bydliště bylo uvedeno na výpisu z OR, může vše efektivně vyřešit právě dostatečná ochrana soukromí. Virtuální adresy lze využít i tehdy, když vám majitel nemovitosti jako nájemci nechce nechat přihlásit adresu trvalého pobytu.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *