Ušetřete za svůj hosting

Vlastníte internetové stránky a chcete je provozovat co možná nejefektivněji? Pokud ano, pak by všechno mělo začít vysoce kvalitními hostingovými službami za rozumné ceny. Rozhodně není od věci najít si tu nejlevnější společnost, která tyto služby nabízí. Výbornou volbou je Server Hosting, který nabízí celou řadu výhodných služeb. Určitě stojí za to podívat se na ně mnohem podrobněji. Pokusme se tedy upozornit na to, v čem spočívají a pro vlastně Server Hostingu využít…

Registrujte si výhodně doménu

Každý provoz internetových stránek začíná bezesporu volbou té správné domény. Server Hosting nabízí domény .cz za vynikající cenu, a to konkrétně 169 korun bez DPH. Nebudete si přitom muset aktivovat žádné další služby. Při převodu hostingu z jiného hostingu u některého z dalších provozovatelů dostanete navíc 100% předplatního zcela zdarma. Vynikající je i možnost bezplatného přesměrování emailu i domény u každé nově zaregistrované domény.

Co všechno nabízí Server Hosting

Doménu pochopitelně nelze provozovat bez kvalitního a spolehlivého hostingu. Jen tak budou vaše projekty maximálně pružné a zachovající si svůj vysoký standard. Samozřejmostí je ryze značkový web hosting na serverech Dell Power Edge. Diskový prostor poroste každý den s vámi a vaší aktivitou. Pokud budete potřebovat nainstalovat jakékoli aplikace, pak tak budete moci učinit velmi jednoduše pouhým jedním jediným klikem.

Další výhody Server Hostingu

Mezi další výhody Server Hostingu patří doslova expresní registrace domén všech zakončení. Pokud budete mít jakýkoli problém týkající se hostingu anebo domén, pak se můžete bez větších potíží obrátit na podporu, která je k dispozici každý den od 9.00 do 20.00 hodin. Díky tomu si budete moci být jisti tím, že vaše webová prezentace poběží tak, jak má.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *