VímVíc.cz: Kariérní portál se spoustou nadstandardních služeb

Hledání práce

Hledáte aktuálně práci anebo vlastníte firmu a potřebujete naopak zaměstnance? Pak stoprocentně budete využívat online prostředí internetu. Kde? Alternativ je hodně, nicméně většina z nich se vyznačuje nekompletní a nekomplexně pojatou nabídkou. Stačí se podívat na portfolia úřadu práce či některé podobné portály. I proto se soustředíme na VímVíc.cz. Právě tady se totiž nejenom střetává na trhu práce nabídka s poptávkou. Služba nabízí mnohem více…

Hledejte a vzdělávejte se

Vybírali jste si někdy z nabídek práce? Pak jistě víte, že firmy požadují ideálně specialisty anebo minimálně potenciální zaměstnance s příslušeným vzděláním. Čím více dovedností žadatel dokáže nabídnout, tím lépe pro něj. Na portálu VímVíc.cz se může přímo pohodlně vzdělávat formou absolvování speciálních video kurzů. Jinak tady také nabízejí spousty tipů na vzdělávání v mnohých oblastech. Prohlédnout si mimo jiné budete moci i přímo kariérní tipy. V článcích se dočtete spousty zajímavých informací z oblasti pracovního trhu.

Profily firem hovoří jasnou řečí

Uvažujete už o některé z konkrétních společností? Pak si jednoduše její název zadejte ve vyhledávacím poli. Služba VímVíc.cz totiž nabízí mimo jiné i podrobné profily firem. Po nalezení té správné si budete moci jednoduše pročíst specifické informace o ní a také se třeba podívat i na video prezentace. Zároveň zjistíte, jaké pozice daná společnost aktuálně nabízí. Nechybí ani hodnocení zaměstnavatele.

Kdo a jak firmy hodnotí?

Právě u hodnocení zaměstnavatele se pozastavíme. Je součástí každého firemního profilu. Jak stávající, tak i bývalí zaměstnanci mají šanci vyjádřit svůj názor na daný subjekt. Hodnotit mohou uživatelé samozřejmě zcela anonymně. Patříte-li mezi zaměstnavatele, získáte optimální zpětnou vazbu. V opačném případě si sami svého potenciálního zaměstnavatele efektivně prověříte. Každá relevantní informace se vám jistě hodí.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.