Stavební spoření Liška a jeho výhody

Konsolidace hypoték

Stavební spoření dnes již není tak na výsluní, jak tomu bylo v minulosti, nicméně stále se jedná o velmi žádaný produkt, kterého může využít každý. Není přitom nutné, abyste při jeho zakládání museli nezbytně myslet na stavění nemovitosti nebo na nějaké rozsáhlejší rekonstrukce stávajícího bydlení či firemního areálu. Jedná se o jeden z nejvýhodnějších a také nejbezpečnějších produktů, který je nabízen. Výbornou volbou je především stavební spoření s Liškou, na které se budeme soustředit.

Vynikající roční zhodnocení úspor

První nespornou výhodou stavebního spoření s Liškou je bezesporu zhodnocení finančních prostředků v poměrně slušné výši. Roční zhodnocení peněz se pohybuje okolo 4,5 %, což je již velmi solidní číslo. Dostanete se díky němu k vysokým sumám, které můžete za pomocí státu naspořit. Optimální je spořit měsíčně nejvyšší možnou sumu, která je stanovena na 2000 korun. Můžete tak činit v měsíčních intervalech a také přímo prostřednictvím jedné jediné částky.

Peníze na cokoli

Využití finančních prostředků není závislé na stavbě. Můžete je fakticky použít přesně podle vlastní libosti na cokoli, co uznáte za vhodné. Musíte předtím ale šetřit 6 let. V opačném případě ztrácíte nárok na státní podporu, kterou byste jinak v každém případě museli získat. Nárok na velmi výhodný úvěr ze stavebního spoření můžete získat také, a to díky tomu, že budete pravidelně spořit konkrétní sumy.

Kontrolu zajistí online servis

Pokud zvolíte moje Liška přihlášení a najedete si do svého účtu. Díky internetovým službám budete mít pohodlný přístup přímo k vašemu účtu a bez větších potíží si zjistíte, kolik peněz máte naspořeno a kolik je zapotřebí ještě uložit, abyste měli nárok na požadovanou státní podporu. O jejím získání a nezískání si tedy rozhodnete sami.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.