Software pro řízení podniku zefektivní jeho chod

FLOWii

Každý podnikatel chce mít ve své firmě maximální pořádek. Není se čemu až tolik divit, jelikož jen tak bude vše fungovat, jak má, a společnost bude získávat stále nové zákazníky, což souvisí logicky s generováním vyšších zisků. Zvládnout vše můžete pochopitelně přísným řízením firmy, nicméně mnohem efektivnější je speciální software pro řízení podniku. Naším tipem je systém FLOWii, který dokáže ohlídat prakticky všechno, co s úspěšným chodem společnosti jakkoli souvisí. Představme si tedy jeho součásti mnohem podrobněji.

Komplexní CRM a řízení zakázek

Spolehnout se u tohoto specializovaného softwaru můžete na precizně řešené CRM. Údaje o zákaznících a obchodních partnerech budete mít v maximálně ucelené podobě. Stejně tak se budete mnohem jednodušeji orientovat v konkurenčním prostředí. Máte strach z celkového řízení zakázek, jež nebyly velkého objemu? S tímto moderním softwarovým řešením je možné v klidu odhodit veškeré obavy stranou. Hospodaření budete mít pod kontrolou s tím, že si pohodlně vše podle potřeby naplánujete.

Na žádný úkol již nezapomenete

Jako majitel firmy musíte mít své zaměstnance neustále pod kontrolou. Součástí FLOWii je pochopitelně i zadávání úkolů podřízeným. Stejně tak lze všechno i kontrolovat, a to velmi jednoduchým způsobem. Přidáváte komentáře, případně úkoly můžete bez problémů vracet, jestliže nejsou vykonány dle vašich představ.

Spousta dalších užitečných funkcí

FLOWii toho ale dokáže mnohem více. Tento moderní CRM systém se o vaši firmu postará komplexně. Konkrétně dokáže zajistit ještě následující služby:

–          přehledné evidování fakturace,

–          docházkový systém,

–          emailing,

–          evidování příjmů a výdajů.

Zaujalo vás toto inovativní softwarové řešení? Pokud ano, máte možnost si jej vyzkoušet, a to zcela zdarma po dobu 60 dní!

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.