Archivační krabice

Jak řešit archivaci důležitých firemních dokumentů

Každý podnikatel si je jednoznačně vědomý, že k chodu firmy patří spousta dokumentů. Jedná se nejčastěji o smlouvy, potvrzení a jiné potřebné listy papíru, které je zapotřebí archivovat. Fyzické dokumenty jsou zkrátka zapotřebí i v době, kdy se většina záležitostí řeší elektronickou podobou. Skladovat tyto důležité listiny v obyčejných krabicích se určitě nevyplatí, mohou se totiž lehce poškodit a nejsou rychle dohledatelné. Speciální archivační krabice a boxy jsou pro jejich uchování optimální. Podívejme se na všechny jejich výhody.

Archivační krabice

Dokumenty v bezpečí a vždy po ruce

Moderní archivační krabice se vyznačují především maximální pevností a velmi efektivním uložením dokumentů. Archivace může být jak vertikální, tak i horizontální. Záleží pouze na tom, jakou metodu preferujete a co vám bude lépe vyhovovat. Bez problémů budete moci bezpečně uchovávat také dokumenty, jež se vyjmou z pořadače. Krabice i boxy mají bílou nebo hnědou barvu a lze je bez potíží popisovat tak, abyste se v uskladněných dokumentech co nejrychleji zorientovali. Samozřejmě je lze odlišit i barevně, což maximálně usnadní orientaci.

Sestavení krabice je snadné a rychlé

Máte strach, že by vám poskládání krabice mohlo trvat dlouhou dobu? Není třeba. Návod se totiž nachází přímo na samotném obalu. Zvládnete to pohodlně během několika málo vteřin. Do krabic si uložíte jak klasické boxy s dokumenty, tak i šanony. Nasunutí přímo do krabice není nijak složité a nemusíte vyvíjet žádnou velkou sílu.

Lepicí pásky

Nakupujte kvalitní obalový materiál

Rozhodli jste se, že si archivační krabice a boxy pořídíte? Nakupte si provedení ve vysoké kvalitě a praktické podobě. Najdete je v eshopu společnosti Obaly Kredo s.r.o. K dispozici jsou tady mimo jiné i lepicí pásky, krabice na stěhování, obálky, poštovní krabice, proložky, papír a spousta dalšího sortimentu.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *