Sháníte brigádu? Potřebujete brigádníka? Vsaďte na elegantní online řešení

Ideální Brigáda

Léto se pomalu blíží a s ním nejen radovánky, ale také mnohé sezónní práce. Vždyť právě v létě dozrává spousta druhů ovoce a zeleniny, případně je zapotřebí větší množství pracovníků ve stavitelství, službách a jiných oblastech. Sehnat spolehlivé lidi je dnes velký problém. Ten ale nemusí tkvět v nedostatku takovýchto příležitostných pracovníků. Chyba může být pouze v komunikaci mezi oběma stranami. Vždyť samotný zájemce o brigádu možná ani o svém potenciálním zaměstnavateli neví! Právě z toho důvodu se vyplatí vsadit na online systém nazvaný příznačně Ideální Brigáda. Pro koho je určen? Jak brigádu domluvit? Kolik to všechno stojí a jaké jsou další přednosti tohoto řešení? Nepřestávejte číst, vše vám prozradíme v tomto článku.

Kdo využije Ideální Brigádu?

Jednat se může celkem o tři skupiny lidí. My se na každou z nich podíváme mnohem podrobněji. Přesně tak uvidíte, jaké jsou hlavní přednosti tohoto online systému. Kdo ji tedy využije na maximum?

Zájemci o brigádu

Jestliže si chcete přivydělat, pak máte optimální možnost. Je přitom úplně jedno, v jaké jste aktuálně situaci. Nejčastěji systému využívají studenti, kteří shání možnost rychlého krátkodobého nebo dlouhodobého přivýdělku. Stejně tak mohou najít zajímavou příležitost ženy na mateřské dovolené, případně důchodci či nezaměstnaní. Z pohodlí domova není problém během několika vteřin či minut zjistit, kde mohou být tito lidé zaměstnáni. Na výhody pro brigádníky se můžete podívat na tomto videu.

Zaměstnavatelé a jejich zástupci

Ideální Brigáda je optimální také pro zaměstnavatele, případně pro jejich HR specialisty. Ti si velmi jednoduše najdou brigádníky, a to na nejrůznější pozice. K dispozici jsou tady samozřejmě jak lidé hledající krátkodobou, tak i dlouhodobou práci. Může se samozřejmě jednat o jednorázovou nebo i dlouhodobější činnost.

Lidé hledající jen výpomoc

V současné době se najde spousta lidí, kteří nepotřebují nikoho zaměstnávat, ale chtějí jen výpomoc. Ta se jim nesmírně hodí jako úspora času. Tradičně se jedná o činnosti, mezi které se řadí hlídaní dětí, doučování, případně úklid celé domácnosti. Najít takovou chůvu nebo paní na uklízení může být docela těžký oříšek. Tedy v případě, že nevyužijete Ideální Brigády. Její přednosti pro zaměstnavatele si prohlédněte v následujícím videu.

Jednoduchá a rychlá registrace

Opravdu nic složitého! Přesto se zaměříme jak na registraci pro brigádníka, tak i zaměstnavatele.

Registrace brigádníka

Zájemci o brigádu nepotřebují ni žádné peníze. Služba je pro ně k dispozici zcela zdarma. Zaregistrujete se tedy, vyplníte údaje o vaší osobě a uvedete email. Právě tady vám přijde ověřovací zpráva o tom, že jste úspěšně zaregistrovaní. Po samotném potvrzení registrace už jen vyplníte profil a dostanete se kompletně ke všem důležitým funkcím, jež mohou být k dispozici. V záložkách velmi jednoduchým způsobem poskytnete potenciálnímu zaměstnavateli důležité informace, jako jsou kupříkladu aktuální zdravotní stav, nejvyšší dosažené vzdělání a nejrůznější certifikace a osvědčení. Dále se bude jednat o informace o znalosti jazyků, vlastnictví řidičského průkazu a jiné záležitosti. Uvedete zkrátka to, co potřebujete, aby potenciální zaměstnatel znal.

Ideální Brigáda

Registrace zaměstnavatele

Taktéž vůbec nic složitého. Postup je prakticky totožný. Jen počítejte s tím, že za službu zaplatíte. Ceník si samozřejmě můžete prohlédnout přímo na https://www.idealnibrigada.cz. Před vytvořením poptávky musíte mít zkrátka dobitý kredit. Pak už pouze upřesníte, jakou práci nabízíte, kdy ji potřebujete vykonávat a jakou mzdu hodláte potenciálnímu zaměstnanci nabídnout. Uvidíte, že se budou zájemci ozývat velmi rychle. Vy ve finále ušetříte jak čas, tak i peníze.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.