Repasované notebooky jsou EKO-logickou volbou

Počítač

Ekologickou a zároveň logickou. Repasovaná technika potěší vaši peněženku i přírodu. Šetrnost k životnímu prostředí se dá aplikovat snad ve všech odvětvích a výpočetní technika není výjimkou. Nezatěžujme přírodu více, než musíme.

Elektroodpadu přibývá, jen si uvědomte, jak často měníte telefony či počítače. Běžný interval je tři nebo čtyři roky. Pak jsou LCD monitory, počítače, notebooky, telefony i tablety vyhozeny – generuje se tedy další odpad, který přírodu znečišťuje. Tím, že si kupujete nové zařízení, navíc podporujete nutnost těžit suroviny, což taktéž zatěžuje životní prostředí. Co s tím? Zaměřte se na repasovaná PC a repasované notebooky!

Pomáhejte chránit zdroje naší planety

Repasované LCD monitory, notebooky i počítače jsou jasná ekologická volba. Jde o techniku, která byla používaná, následně prošla přísnou kontrolou a případné vadné části byly vyměněny. Jejím nákupem tedy nejen šetříte přírodu od odpadu, ale hlavně snižujete poptávku po surovinách a dílech, které by byly potřeba na výrobu nového počítače. Bráníte tím šíření chemikálií a toxinů do vody a vzduchu, takže chráníte zvířata a zlepšujete životní prostředí pro člověka

Dopřejte si skutečnou kvalitu

Levné notebooky a levná PC se nerepasují, nevyplatilo by se to. Proto jako repasované seženete vždy kvalitní stroje, jež v době pořízení patřily mezi špičku. Tyto propracované stroje byly stvořeny tak, aby sloužily dlouho a byly opravitelné. Svými parametry bohatě konkurují současně prodávané technice střední třídy, a mnohdy ji ještě převyšují. Přitom je pořídíte za velmi atraktivní ceny, což je vedle ekologie další důvod, proč se o repasovanou techniku zajímat.

Pomozte sobě i přírodě nákupem repasované techniky, zachovejte se EKO-logicky! Na LevnaPC.cz každoročně posílají do oběhu přes 100 tun repasovaných počítačů, notebooků a monitorů. Najděte si tam ten svůj i vy!

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.