Recenze Equa bank

Equa bank je na českém trhu oproti jiným bankám poměrně krátkou dobu, přesto si již získala mnoho spokojených klientů. Jedná se o banku s historií, jde o bývalou Banco Popolare. Equa znamená rovnost, férovost a otevřenost a přesně takové jsou služby, které Equa bank nabízí. Proč byste si měli vybrat právě tuto banku? Přečtěte si naši recenzi.

Služby Equa bank

Equa bank nabízí všem svým klientům přehledné bankovní produkty –  běžné a spořicí účty, termínované vklady, hypotéky i spotřebitelské půjčky. Máte možnost dostat bezkontaktní platební karty a pro klienty, kteří „řeší“ vše online, nabízí internetové a telefonní bankovnictví, které má již mobilní verzi pro chytré telefony. Běžný účet u této banky máte zcela zdarma, spořicí účet s dlouhodobě nadprůměrným úrokem. Hypotéka je s vyšší úrokovou sazbou. Webové stránky equabank.cz jsou přehledné.

Equa bank internetové bankovnictví

Equa bank má pobočky ve všech větších městech, takže není problém navštívit nejbližší pobočku a vše vyřídit tváří v tvář s pracovníkem banky. Chcete-li vše vyřizovat z pohodlí domova, banka vám umožní ovládat své finanční prostředky prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví. Internetové bankovnictví Equa bank je přehledné a velmi jednoduché. Používat ho se naučí každý z vás. Získáte ho automaticky k běžnému účtu a jeho užívání je zcela zdarma, stejně tak operace, která provedete.

Výhody internetového bankovnictví

Internetové bankovnictví, které opravdu splňuje všechny vaše požadavky, můžete získat automaticky pro počítače a mobilní telefony k běžnému účtu zcela zdarma. Ani za operace prostřednictvím internetového bankovnictví Eqau Bank neplatíte žádné poplatky. Provádět zdarma můžete příchozí i odchozí platby v rámci ČR, trvalé příkazy, povolení k inkasu. Prostřednictvím internetového bankovnictví máte možnost otevřít si doplňkové služby a také spravovat mezinárodní platby. Běžné bankovní služby jsou zdarma, platit budete pouze za nadstandardní služby. Využívání služeb internetového bankovnictví je pro vás velmi pohodlné, a navíc je i bezpečné.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *