Internetové bankovnictví Unicredit Bank

V dnešní době je velice moderní ovládat své finance prostřednictvím internetu a mobilního telefonu. Je to rychlé, pohodlné a dnes už docela bezpečné. Ovládat svůj účet můžete z pohodlí domova nebo odkudkoliv, kde se zrovna nacházíte, a navíc nejste omezeni časem. Podívejte se, jaké možnosti internetového a mobilního bankovnictví vám nabízí Unicredit Bank.

Unicredit Bank Online Banking

Tento moderní způsob ovládání financí můžete využít u všech kont Unicredit Bank, a to zcela zdarma. Podmínkou je vlastnit běžný účet. Systém je bezpečný, protože k ochraně a zabezpečení jsou využívány nejmodernější způsoby. Internetové bankovnictví je dostupné 24 hodin denně, každý den v týdnu. Online Banking vám nabízí vše, na co si vzpomenete. Přehled a historii účtů, debetních a kreditních karet, cenných papírů a výpisy z účtu. Můžete si zde uložit šablony pro opakované platby, zadávat, měnit a rušit trvalé příkazy a termínované vklady. Využít můžete mnoho dalších funkcí.

Online Banking a jeho zabezpečení

V Online Bankingu jsou využívány tyto nejmodernější typy zabezpečení: Smart klíč, SMS klíč a Bezpečnostní klíč (kalkulačka). Smart klíč je pro vás, kteří máte chytré telefony a chcete mít zabezpečení zdarma. Díky SMS klíči vám budou doručovány kódy pro přihlášení a platby v Online Banking prostřednictvím SMS zpráv. Pro tento typ zabezpečení musíte mít email pro zaslání vstupního bezpečnostního kódu a číslo mobilního telefonu pro zasílání jednorázových SMS kódů. Bezpečnostní kalkulačka je pro ty z vás, kteří mají firemní účet, nebo pokud používáte telefonní bankovnictví Telebanking.

Smart Banking, SMS a email informace

S Online Banking si můžete u Unicredit Bank sjednat také Smart Banking, moderní aplikaci v telefonu s přístupem na internet, a to přímo v Online Banking. Díky Smart Banking je ovládání vašeho účtu rychlé a pohodlné, můžete ho využít u všech kont a má nejvyšší stupeň zabezpečení. Můžete využít také doplňkovou službu – zaslání SMS a email informací. Budete mít aktuální informace o vašem účtu a kartě. Tuto službu můžete mít u každého účtu i přesto, že nemáte internetové bankovnictví.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.