Povinné ručení ČSOB

Nový způsob pojištění ČSOB Pojišťovny se při výpočtu ceny povinného ručení nezaměřuje na to, jaké auto řídíte, ale konkrétně na vás jako řidiče. Důležitým parametrem je vaše škodní historie, u auta pak hlavně jeho výkon. Pokud jste dobrý řidič, neplaťte zbytečně, ale sjednejte si povinné ručení u ČSOB Pojišťovny a přidejte se k mnoha spokojeným klientům.

ČSOB banka a ČSOB pojišťovna

ČSOB je bankou, která nabízí bankovní služby, jako jsou půjčky, hypotéky, spoření a investování a internetové bankovnictví. U této banky můžete ovládat svůj účet přes internet prostřednictvím ČSOB InternetBanking 24. Tato služba vám nabízí širokou škálu operací. Banka vytváří i kurzovní lístek ČSOB. ČSOB pojišťovna pak fyzickým i právnickým osobám životní i neživotní pojištění. Nabízí produkty, jako jsou povinné ručení, cestovní pojištění, životní a úrazové pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti a také pojištění pro firmy. Pobočky ČSOB pojišťovny najdete na mnoha místech naší republiky, stačí si na stránkách ČSOB pojišťovny zadat mapu poboček a hned zjistíte, kterou máte nejblíže.

Nabídka povinného ručení

Povinné ručení můžete rychle a snadno sjednat online s 10 % slevou, a navíc získáte zelenou kartu, úrazové pojištění řidiče, asistenční služby v případě, že se vám porouchá vozidlo a pojištění řidiče, partnera a blízkých osob. Vybrat si můžete z 3 variant povinného ručení – Standard, Dominant a Premiant. Premiant má navýšené limity na škody na zdraví a majetku a 5 000 Kč na škody na vašem vozidle. Ti z vás, kteří si již platí povinné ručení více jak 8 let, se mohou těšit na maximální bonus. Sjednat si můžete i celou řadu doplňkových pojištění jako je například pojištění čelního skla, pojištění proti živlům či připojištění proti odcizení.

Výše pojistného krytí

Výši pojistného krytí si u ČSOB povinného ručení můžete sjednat podle toho, jak často řídíte a po jakých cestách jezdíte. Pokud jezdíte málo, sjednejte si nejnižší limit pojistného plnění. Řídíte-li každý den po frekventovaných cestách, využijte povinné ručení s vyšším pojistným limitem.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.