QRmaint CMMS systém: Jak funguje mobilní systém výzev ANDON?

qrmaint

Vlastníte výrobní závod a stále řešíte problém zdlouhavé komunikace mezi pracovníky různých výrobních linek? Mobilní volací systém pro chytré telefony umožňuje výrazné zlepšení komunikace ve výrobním závodě, a to bez potřeby větší investice do infrastruktury. QRmaint CMMS systém a jeho mobilní volací systém ANDON zlepší vaši komunikaci mezi operátory výrobních linek a podpůrnými týmy, jako jsou údržba, kontrola kvality a další.

Hlavním cílem volacího systému je zlepšení komunikace ve výrobním závodě mezi různými odděleními. To zajistí, že informace a úkoly budou rychle a efektivně doručeny k příslušným pracovníkům.

Jednou z klíčových výhod mobilního volacího systému je okamžitá notifikace. Operátoři mohou přivolat potřebné osoby a ty dostanou upozornění na svých mobilních telefonech, které ukazují aktuální volání v reálném čase.

Jednoduchost

Systém QRmaint je hlavně jednoduchý na použití a nevyžaduje rozsáhlé školení. Stačí jedno kliknutí na příslušné volání v panelu.

Zřízení mobilního volacího systému je rychlé a nevyžaduje velké finanční investice do infrastruktury. Stačí umístit telefon nebo tablet k pracovnímu stanovišti, a operátoři mohou začít používat panel ANDON ihned. To znamená minimální vstupní náklady a rychlý návrat investice.

Systém umožňuje konfiguraci různých typů volání až po jednotlivé týmy zaměstnanců, kteří je budou obsluhovat. Každé volání může mít svůj vlastní název, barvu a tým, který je zodpovědný za jeho zpracování. To zajišťuje to, že volání jsou směrována k těm správným osobám.

Osobní účty pro monitorování a statistiky

Díky osobním účtům je možné sledovat dobu zpracování volání, reakční čas na volání a poskytnout informace o tom, kdo převzal volání k obsluze. Operátoři mohou snadno odesílat volání z operátorského panelu na svých tabletech a chytrých telefonech.

Mobilní aplikace QRmaint, dostupná pro Android a iOS, umožňuje zaměstnancům přístup k všem informacím o voláních a jejich obsluze. K obsluze volání stačí naskenovat QR kód zobrazený na panelu. Tím získáte přesné statistiky o době obsluhy a další důležité informace.

Náhledové foto: qrmaint.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.