Půjčka Kredito24

Kredito24

Hledáte-li vhodnou půjčku na krátkou dobu, pak čtěte dále, protože tento článek je právě pro vás. Krátkodobé nebankovní půjčky jsou dnes velmi oblíbené mezi širokou veřejností. Umožňují vám překlenout nedostatek financí a půjčit si přesně tolik, kolik právě potřebujete. Jednou z takových společností, která poskytuje krátkodobou půjčku, je i společnost Kredito24, jejíž půjčku vám nyní představíme.

Půjčka Kredito24 se představuje

Půjčka od Kredito24, české nebankovní společnosti, je velmi rychlá a pohodlná. Vše vyřídíte z pohodlí domova prostřednictvím internetu. Společnost slibuje vyřízení půjčky do 15 minut od podání žádosti, což je jistě velkou výhodou v době, kdy potřebujete peníze opravdu rychle. Poskytuje částky od 1 000 Kč až do výše 12 500 Kč. Jako novému klientovi vám společnost nabídne až 4500 Kč. Na nejvyšší částku dosáhnete při opakované žádosti v případě, že budete řádně splácet.

Podmínky splácení půjčky Kredito24

Sami si můžete vybrat nejen částku, ale také dobu splatnosti, která se pohybuje v rozmezí od 1 do 30 dní. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků, žádných dalších nákladů. Před odesláním žádosti, díky online kalkulačce, přesně víte, kolik zaplatíte. Cena půjčky je závislá na délce splatnosti. Půjčku můžete předčasně splatit bez dalších poplatků. Pokud dodržíte termín splatnosti, jsou poplatky za půjčku těmi jedinými, které zaplatíte. Půjčku si můžete prodloužit o 7, 15 nebo 30 dní za poplatek. Počítejte s tím, že společnost si účtuje poplatky za pozdní platbu.

Jak si o půjčku zažádat

Plně automatický systém této společnosti, fungující každý den v týdnu po 24 hodin, umožňuje opravdu rychlé vyřízení vaší žádosti. Kroky vedoucí ke sjednání půjčky jsou jednoduché. V první řadě si vyberte výši půjčky a dobu splatnosti. Do několika minut budete vědět, zda vám byla půjčka schválena. Protože si společnost potřebuje ověřit váš bankovní účet, je nutné, abyste převedli 1 Kč na účet společnosti. Poté už vám budou peníze odeslány na váš bankovní účet.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.