Půjčka Provident

Každý z nás se může čas od času ocitnout v nepříjemné situaci, kdy bude nucen sáhnout po půjčce. V takto nepříjemné situaci potřebujete peníze rychle, nejlépe ihned. Půjčit si od některé z bankovních společností je běh na dlouhou trať. Banky mají složité papírování, čekání a přísná pravidla. Ne vždy se vám půjčku od banky podaří získat. Společnost Provident Financial s.r.o. je připravena poskytnout vám nebankovní rychlou půjčku v co nejkratším termínu.

Provident je jedničkou na trhu

Tato česká společnost, která je součástí skupiny International Personal Finance, se umístila na prvním místě v anketě Zlatý měšec 2014, v kategorii Nejlepší úvěrová společnost. Prvenství si zajistila díky dostupnosti a kvalitě služeb. Společnost obhájila také prvenství v Indexu etického úvěrování od organizace Člověk v tísni. Na finančním trhu působí již 12 let a stala se z ní seriózní nebankovní společnost s mnoha spokojenými zákazníky.

Výhody půjčky Provident

Společnost Provident vám nabízí nebankovní půjčku, která je rychlá a neúčelová. Provident slibuje půjčit peníze již ten samý den, kdy si o půjčku zažádáte. V některých případech můžete mít peníze i do několika hodin. Ano, je to opravdu možné. Společnost totiž posílá obchodní zástupce přímo k vám domů. Před podpisem smlouvy budete důkladně seznámeni s podmínkami půjčky. Nemusíte se bát skrytých poplatků, ty u této půjčky nehrozí. Nepřekvapí vás poplatky za poskytnutí či vedení. Zástupce vám přesně spočítá, jaká bude výše měsíční splátky, budete vědět, kolik zaplatíte celkem. Velkou výhodou je jistě i to, že nepotřebujete ručitele.

Výše půjčky a jak o ni zažádat

Vybrat si můžete půjčku hotovostní či bezhotovostní. V případě hotovostní půjčky budete mít peníze do 48 hodin. V případě, že si vyberete půjčku na účet, budou peníze odeslány maximálně do 13 dní. A kolik si vlastně můžete půjčit? Půjčka se pohybuje od 4 000 Kč do 80 000 Kč se splatností 45, 60 nebo 100 týdnů. Chcete-li si půjčit, stačí vyplnit online formulář. Poté vás zkontaktuje operátor, který s vámi váš požadavek vyřídí. Druhou možností je vyřídit půjčku telefonicky buď během pracovního týdne, nebo i přes víkend.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *