Půjčka Ferratum pomůže

Máte před výplatou a zastihly vás nečekané výdaje? Uvažujete o půjčce, ale nevíte, která je nejvýhodnější? Využijte rychlou půjčku online od mezinárodní společnosti Ferratum. Ta poskytuje finskou půjčku, což je krátkodobá půjčka nazývaná též mikro půjčka, půjčka před výplatou nebo SMS půjčka, která vyřeší váš momentální nedostatek financí.

Půjčka před výplatou Ferratum

U této půjčky do výplaty na účet je výhodou již to, že obdržíte peníze velmi rychle poté, co vám bude schválena. Nemusíte se obávat skrytých poplatků, ty vás u půjčky Ferratum nepřekvapí. Půjčka je neúčelová, bez doložení příjmu, ručitele, zástavy a bez nahlížení do registru dlužníků. Zažádat o ni lze buď online prostřednictvím formuláře, nebo SMS zprávou. Vše zvládnete z  pohodlí domova.

Jak zažádat o SMS půjčku bez registru

Je to opravdu neuvěřitelné, ale k získání půjčky vám stačí pouhá SMS zpráva. SMS půjčku od Ferratum vyřídíte velmi rychle a snadno přes váš mobilní telefon. Po vybrání výše půjčky a doby splatnosti klikněte na tlačítko pro získání půjčky a vyplňte žádost. SMS o schválení či zamítnutí žádosti o půjčku obdržíte do několika minut. Jste-li nový klient, budou vaše údaje ověřeny telefonátem se zákaznickým servisem a peníze obdržíte prostřednictvím poštovní poukázky do 3 dnů. Půjčujete-li si opakovaně, peníze vám budou odeslány na váš bankovní účet.

Výše půjčky a její splatnost

Výše půjčky se pohybuje od 500 Kč do 10 000 Kč pro stálé klienty. Jste-li nový klient, společnost vám půjčí od 500 Kč do 2 000 Kč. Při opakovaných půjčkách můžete získat až 10 000 Kč. Doba splatnosti se pohybuje v rozmezí od 7 do 45 dní, záleží jen na vás, jak dlouho chcete půjčku splácet. Pokud byste se dostali do problémů se splácením, je možné si za výhodný poplatek půjčku prodloužit třikrát o 30 dní. Prodloužení jde sjednat online, nebo opět přes SMS zprávu.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.