Projev Babiše: Bude jako laso. Chce pomáhat lidem

Andrej Babiš

Andrej Babiš si se svým projevem počkal na správný čas. Poděkoval všem a počátek projevu se nesl skutečně ve velmi solidní rovině. Samotné díky přišlo také generálu Pavlovi. Poté už se ale projev nesl v trochu jiném duchu.   

Agent v Maroku

Údajně se na Babiše chystá kampaň, kdy bude označen za rozvědčíka, který sloužil v Maroku. Zdroje neprozradil. Tak snad nic nepřijde, jak sám tvrdil.

Putin jako rozvědčík KGB

Praha volí komunistického rozvědčíka. Takto se vyjádřil Babiš k samotnému generálu Pavlovi následně. Narážel následně na Putina, který byl také v KGB.

Někdo musí začít mluvit o míru

Babiš zná podle svých slov v podstatě všechny. Kontaktoval by Macrona, Erdogana a mnohé další. Zorganizoval by mírový summit na Pražském hradě. Někdo by tam ale nejspíše musel dostat i protistranu. Kdo by to ale udělal? To už jsme se nedozvěděli.

Zkuste o tom přemýšlet

Tento apel občanů je jasné. Babiš by byl hlasem nás všech. Premiérovi bude jednoznačně vysvětlovat, aby myslela hlavně na lidi. Bude řešit ceny energií. Ano, na to všechno dnes lidé slyší.

Důraz na svou nezávislost

Podle Babiše je generál Pavel pouze jakýmsi nástrojem lobbisty, který už prosazoval v minulých volbách pana Drahoše. Babiš je podle svých slov nezkorumpovatelný. Samozřejmě upozornil na to, že soud s ním dopadl jasně.

Lidé potřebují naději

To ano, nicméně asi úplně ne od ANO. Přesto Babiš dále apeloval na to, aby přemýšleli. Otázkou je o čem. Regiony nicméně navštíví. Snad bude karavan v pořádku.

Pavel podle Babiše nerozumí ekonomice

Navíc půjde na ruku premiéra. Toho ještě zkritizoval za to, že v době předsednictví České republice v EU nic pro naši zemi neprosadil. O debatě v České televizi bude přemýšlet, i když by si podle něj měli přečíst etický kodex.

Stylizování se do oběti

Prostě ublížili jemu i její rodině. Ani mafie neútočí na rodinu. Tedy dle slov tohoto kandidáta. Kdo komu ublížil, už si bude muset promyslet každý volič.

Zdroj info: Autor, https://cnn.iprima.cz/babis-nevim-proc-jsem-povazovan-za-zlo-vysledek-je-necekany-chysta-se-na-me-ale-podraz-198048

Náhledové foto: Andrej Babiš / Twitter

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.